Українці проміняли традиційну кухню на бургери. Сервіс доставки Raketa назвав найпопулярніші блюда, які замовляли в період карантину.
Трійка найбільш популярних страв, доставку яких українці замовляли з ресторанів, виглядає наступним чином:
бургер - 11,6%;
бакет - 5,2%;
картопля - 4,8%.
![](https://lh5.googleusercontent.com/UOO6ULcHUU34bNHmibxlgBwVYT-gXy007guw5z6DAGnftwRxf-gTiuWtjKKvy75x7-AMi9kNd_V7w0K6RuebImFPxQKYaayzsZFZ8opsi7NfU_IueMzMdufURHxKV6q6lC_PVy6a)
Ці ж страви є беззаперечними лідерами по замовленнях в обідній, вечірній і нічний час. Примітно, що найбільше бургерів замовляють в пізню годину - з 21 по 23.
![](https://lh6.googleusercontent.com/0jXs4AEnxgXpXCa7LxisWp24JJvZxoYsBJhv1T6ZAxC1nYUplnFv8j-d8PZTDlAT0v69QlT5DYPyVD3gMcBhjMBBnnrv0_EcYr6VYqqBe-hsV3Vhf5AHoX_c4BVjKNcVp6Qmc-DT)
І тільки під час сніданку українці віддають перевагу круасанам, ніж стравам з картоплі. При цьому лідерами залишаються ті ж бургери і бакети.
![](https://lh5.googleusercontent.com/1kP8Yxe16Pq8D5OJcfrdMgxoB95zn-2yM475RjCTfHK2nlP58VRsbOmrzoA13bI4BrQI1ATb_ueGxwJKYzYPgAbCBB_R0pVyc_ES6eMOSXiUkreLaap8IAOSF6onq5iXpYqWJ8tX)
До речі, найпопулярнішим блюдом з картоплі є картопля фрі. Також в топі перебувають картопля по-селянськи і пюре.
![](https://lh6.googleusercontent.com/SN8Tc86IDWx0ThoNrcOMFlJJZp--fLmn1umfCbscBHWQEWTz2lzlEgYKO9_DL41qQTi5gRcjZn9l6KUEogRUB6jcqhvatwIkOGoWSMXc9ND35zWzB4gL3uLHltTaQt58tJMyKi0k)
Якщо раніше хінкалі користувались попитом більше, ніж вареники і пельмені разом узяті, то зараз тенденція кардинально змінилася. Під час карантину українці віддали свою перевагу традиційним вареникам, а хінкалі покинули трійку лідерів в категорії борошняних страв.
![](https://lh6.googleusercontent.com/huvJ7TX4tmNiUYjMwmFvbeD3Out3OCHSJURr7l4a8-2PlOKR75TTUlANwGzfXQMm6KHZ4C3r2Wui8ykHwL37JOEZ6UcWTmTLMRxyGafwFdmJb8NkGS4_41iiGdpLNCNQRtXR7raT)
Любов до українських страв можна простежити і за кількістю замовлень перших страв, де борщ знаходиться на першому місці, витіснивши бульйон і окрошку. Тоді як солянка і зовсім витіснена з трійки лідерів в категорії.
![](https://lh5.googleusercontent.com/zDF0p0n4Rf4YcThNt0bbk60oNEn-6vbWZlrt-FAO0o4nwxfF-Jb_j3zaYLhhMiHf4q9w3-miZPrC8HV2gtmRIlP9GZW7nwtMiVgvMdpTfesThrQKXTpkrZno6leq7V5kh4KS8_VV)
Як відзначають в компанії Raketa, смакові переваги українців не сильно відрізняються в залежності від географії проживання. Так, у всіх містах, де доступна доставка Raketa, список топових страв виглядає практично ідентично. Виняток становлять лише міста, в яких немає мережевих закладів американського фаст-фуду.
Про компанію
Raketa - український сервіс доставки з кафе, ресторанів і супермаркетів. Компанія доставила своє перше замовлення 5 березня 2018 року. На сьогоднішній день послугами Raketa можна скористатися в 25 містах України. У 2020 році сервіс має намір покрити 30 міст, після чого почнеться підключення всіх українських міст з населенням понад 200 тис.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.