«Деренівська Купіль» стала лауреатом премії Stella International Beauty Awards

19 сентября 2019, 22:44
Владелец страницы
0
435
«Деренівська Купіль» стала лауреатом премії Stella International Beauty Awards
Найкращий Wellness & SPA центр

14 вересня 2019 року в концертній залі Freedom Hall (м.Київ) відбулась третя загально-національна професійна премія Stella International Beauty Awards 2019.

Серед представників бьюті –індустрії обирали найкращих. Ми пишаємось тим, що саме «Деренівська Купіль» стала лауреатом премії Stella International Beauty Awards 2019. Для нас це велика честь. 

- Ми вдячні експертам, які відзначили Оздоровчий центр та SPA-комплекс Деренівської Купелі, як гідного кандидата на звання «Найкращий Wellness & SPA центр». Вдячні всім нашим гостям, всім тим, хто голосував за нас. У Деренівській Купелі ми завжди намагаємось створювати найкомфортніші умови, впроваджувати новітні технології, використовувати найсучасніше обладнання та залучати найкращих спеціалістів, які постійно навчаються та вдосконалюють свої знання. Адже наша головна ціль – це Ваше здоров’я, молодість та гармонія. Для нас ця премія, це звання - стимул для подальшого розвитку та вдосконалення, - говорять представники готелю.

Дякуємо Вам за Ваші голоси! 

Ми знаходимось неподалік Ужгорода, в с. Нижнє Солотвино, 150,

Ужгородський р-н, Закарпатська обл.
Для бронювання:
+38 (0312) 42 80 60 
+38 (050) 400 01 88

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Lifestyle&Fashion
ТЕГИ: премия,отель,готель,Закарпаття
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.