Виставка сучасного мистецтва в Джоджакарті, Індонезія

8 июля 2014, 18:49
Владелец страницы
мандрівник
0
25
Виставка сучасного мистецтва в Джоджакарті, Індонезія
Виставка сучасного мистецтва в Джоджакарті

Гаслом виставки було щось на зразок того, що всі багаті та при владі являють собою звичайних паразитів, які живуть за рахунок як всього суспільства, так і за рахунок кожної окремо взятої людини.

Намагаючись купувати нового газового баллону натомість того, що скінчився, випадково натрапив на виставку сучасного мистецтва. Звісно, новий газовий балон я так і не купив, але на виставку пійшов і це було дійсно цікаво. Вхідний квиток коштував тільки 10000 IDR (10 грн.) тому я особо не розарився.

Гаслом виставки було щось на зразок того, що всі багаті та при владі являють собою звичайних паразитів, які живуть за рахунок як всього суспільства, так і за рахунок кожної окремо взятої людини... Думка не нова, але справедлива. 

Найбільше враження справили фігури істот, встановленні на вході до виставки — дуже вражає. Ну а зараз фото з виставки сучасного мистецтва, тобто, сучасне мистецтво по індонезійські.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Lifestyle&Fashion
ТЕГИ: мистецтво,подорожі
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.