"Сезон провокацій відкрито!"

20 июля 2021, 12:12
Владелец страницы
0
36291
 Сезон провокацій відкрито!

Для УПЦ МП РФ життя їх прихожан не варто і ламаного гроша.

     Гібридне угрупування «Миряни» звернулося до мера Києва Володимира Кличка з проханням забезпечити їх під час ходи на честь Хрещення Русі 27 липня медичним супровідом, пунктами з питною водою, а на Володимирській гірці – достатньою кількістю біотуалетів та сміттєвих баків. Тільки задумайтесь! Забезпечити безпеку групі гібридного походження “Мирян”, тобто проросійським силам в Україні, які мають намір перетворити День Хрещення Русі на масштабний пропагандистський балаган!!!
Силам, що знаходяться під патронатом УПЦ МП РФ і хочуть реалізувати серію провокацій в Україні напередодні візиту Вселенського патріарха Варфоломія до Києва.

     УПЦ МП РФ вже кілька років нехтує правилами епідеміологічної безпеки, то, по суті, на масове скупчення народу без дотримання норм індивідуального захисту, безпечної дистанції під час ходи спільнота і розраховує. Чергового епідеміологічного спалаху не уникнути. Неминучі жертви серед прихожан варті скасування візиту Вселенського патріарха – один із сценаріїв гібридного угрупування.

      «Для УПЦ МП РФ життя їх прихожан не варто і ламаного гроша. Я скажу, що “Миряни” це не просто релігійна організація – це клуб добровільних самовбивць, яких їх пастирі відправлять на заклання найближчим часом для створення максимально деструктивної атмосфери, що сприяє дестабілізації в країні як бактеріологічної, так і соціально-громадської», - військово-політичний експерт Олександр Коваленко. В діях «Мирян» чітко прослідковуються усвідомлені наслідки. Прикро, що вони тягнуть за собою сотні людських життів.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: УПЦ МП,хрещення Русі,епідемія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.