В Ударі розгорнули сітку для підкупу виборців, бо сумніваються в перемозі

21 октября 2020, 13:52
Владелец страницы
політичний експерт та блогер
0
338

Це відверто ганебна ситуація


У вівторок, 20 жовтня було оприлюднено записи прихованою камерою, де кандидат в депутати Київської міськради від партії Віталія Кличка УДАР Михайло Терентьев зі своїм помічником обговорюють побудову сіток з підкупу виборців. 

 Це відверто ганебна ситуація, коли мер Києва, столиці європейської країни, члени його команди, представники його партії скуповують голоси за 300 гривень. Фактично мова йде про побудову так званої “сітки”, коли люди, приходячи на вибори, голосують за “потрібну” кандидатуру і отримувати за це невеликі гроші.

Напрошується запитання: діючий мер Віталій Кличко не може перемогти чесно? Мабуть, він сам в цьому не впевнений. Адже сам він має бути в курсі про те, що його команда фактично будує сітку. А значить, як лідер партії, несе за це відповідальність. > > > Причому, будує її якраз та частина команди Кличка, яка складається з людей “смотрящего” Дениса Комарницького. І впроваджують вони цю схему зі скупки голосів на гроші, які раніше вимили з бюджету столиці
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.