Місцева ініціатива щодо перенесення Atlas Weekend за межі міста

17 июля 2018, 22:44
Владелец страницы
http://grb.kiev.ua
0
140

Зустріч з мешканцями мікрорайону за адресою пр.Голосіївський 120/1

Сьогодні Голова первинної партійної організації № 4 Голосіївського району міста Києва «ВО«Батьківщина» В'ячеслав Сьомик провів зустріч з мешканцями мікрорайону за адресою пр.Голосіївський 120/1.

Були обговорені такі важливі питання як нарахування за теплопостачання, питання субсидій, неякісні послуги ЖКГ, ремонт дорожного покриття біля житлових будинків.

Крім того, на звернення мешканців району, розглядалося питання місцевої ініціативи зареєстрованої в КМДА В'ячеславом Сьомиком щодо:

1. Перенесення проведення музичного фестивалю Atlas Weekend (А́тлас Віке́нд) з ВДНГ (НК «Експоцентр Україна») за адресою пр-т Академіка Глушкова, 1 за межі міста. 
2. Заборони проведення у нічний час будь-яких музичних фестивалів та інших масових заходів на ВДНГ.

Також було направлено лист на в.о. директора ДУ «Київський міський лабораторний центр МОЗ України»
Чумака С.П. з приводу надання результатів дослідження рівня шуму за адресою: проспект Академіка Глушкова, 1 яке проводилося на замовлення музичного фестивалю «Atlas Weekend – 2018», що проходив з 3 по 8 липня.

Голосіївська "Батьківщина" буде і надалі тримати ці питання на контролі до їх вирішення.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: Батьківщина,Голосіївський район м.Київ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.