Freedom Event Hall запрошує на фінал конкурсу краси «Міс Київ-2018»

23 травня 2018, 10:34
Власник сторінки
Бывший военный.
0
47
Freedom Event Hall запрошує на фінал конкурсу краси «Міс Київ-2018»

25 травня о 19:00 Вул. Кирилівська, 134, м. Київ Freedom Event Hall Контакти для продажу білетів: +380675775770 Контакти для ЗМІ: +380674471288

Freedom Event Hall запрошує відвідати найяскравішу і найбільш значиму подію столиці – конкурс краси «Міс Київ-2018».

На сцену Freedom  Event Hall вийдуть найчарівніші дівчата столиці, кожна з яких, пройшла ряд кастингів і строгий відбір від професійного журі, щоб нарешті визначити, хто ж стане новою королевою краси і символом Києва. Конкурс завжди викликає підвищену увага як з боку суспільства, так і з боку ЗМІ. В цьому році він пройде в рамках святкування Дня міста та проведення фіналу Ліги Чемпіонів. 

Цього разу організатори по новому підійшли до процесу підготовки і організації конкурсу. Одним із його завдань стало показати, що краса здатна не тільки приносити естетичну насолоду, але й об'єднувати і творити добрі справи. Протягом року були організовані ряд кастингів, які проводилися не лише в Києві, але й інших містах України. Всього в кастингах взяли участь більше 500 найкрасивіших дівчат зі столиці та інших регіонів України. Після цього журі відібрало 16 учасниць, які й позмагаються в фіналі за корону.

Фінал конкурсу обіцяє стати найцікавішим і найбільш яскравим за останні роки. Організатори підготували нову захопливу програму, в якій візьмуть участь відомі представники українського шоу-бізнесу.  До того ж в перше за всю історію стати «Міс Київ» має шанс дівчина не з столиці, а з іншого міста України.

Партнерами конкурсу виступають:  компанія «Квартал-Концерт», PR.WebKey, Фонд волонтерів України, готельно-ресторанний комплекс KNZS, ювелірна компанія «Срібна країна», мережа салонів краси BODY.

Корону конкурсу «Міс Київ-2018» виготовлено ювелірною компанією DIADEMA м. Віниця.  Спортивний партнер конкурсу – клуб IRON SKULL GYM.

Конкурс краси «Міс Київ» завжди збирає широку аудиторію, привертаючи до себе  увагу і викликаючи  високий суспільний інтерес, а переможниця стає символом і обличчям столиці. Запрошуємо і вас приєднатися до свята молодості та краси.

Купуйте білети на сайті freedomhall.com.ua та в усіх касах міста!
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости Киева
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.