Екскурсія до Будинку Уряду України для школи №108

14 марта 2017, 23:33
0
28

Екскурсія до Будинку Уряду України для школи №108

Далеко не всім відомо, що серед численної кількості столичних музеїв є ще Музей Урядів України і розташований він, звісно, в Будинку Уряду України.
І сьогодні Голосіївська "Батьківщина" організувала таку екскурсію для учнів 10-11 класів школи №108 Голосіївського району.

Окрім змістовної екскурсії, настільки цікавої, що три години злетіли як одна мить, у програмі заходу було також ознайомлення із самим приміщенням та специфікою його функціонування у наш час, відвідування конференц-залу, прес-центру, комунікаційного центру знаменитої столичної установи і не менш відомої архітектурної споруди.
По закінченню заходу кожен учень отримав відповідний сертифікат.

Голосіївська "Батьківщина" піклується про політичну освіченість молоді Голосіївського району та буде і на далі проводити різні цікаві екскурсії для учнів шкіл.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: ВО «Батьківщина»,Кабінет Міністрів
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.