З повагою до людей!

28 октября 2016, 15:22
Владелец страницы
Видеоблогер
1
17

Президент Петро Порошенко відвідав документ-сервіс «ГОТОВО!»

Президент України Петро Порошенко ознайомився з роботою нового документ-сервісу «ГОТОВО!», який з серпня місяця працює у тестовому режимі та надає близько 200 адміністративних послуг за новими підходами та принципами швидко та зручно.
«Ви знаєте, чим відрізняється колишній радянський ЖЕК, коли тебе зустрічають з похмурими бровами. І сьогоднішнє обличчя держави – симпатичні дівчата і хлопці, які натреновані і з посмішкою зустрічають. Дуже швидко оформлюються будь-які документи», - поділився враженнями Президент.
Ініціатор проекту, перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе детально розповів Президенту про переваги та новації центру:
«Ми прописали абсолютно нові стандарти роботи, якими керується документ-сервіс «ГОТОВО!», налагодили усі бізнес-процеси, розробили унікальне програмне забезпечення та набрали нову команду, яка формує сучасну унікальну культуру надання адмінпослуг – швидку, зручну, комфортну, європейську», - підкреслив він.

 
У свою чергу, керівник фронт-офісу документ-сервісу «ГОТОВО!» Анна Кузнєцова зазначила, що послуги центру стають все більш популярними для мешканців столиці та Київської області. «З початку роботи «ГОТОВО!» нашими послугами вже скористалися близько 15 тисяч осіб», - сказала вона.
Президент України також поспілкувався з нашими відвідувачами та привітав Олександра та Анну - пару молодят із Донецька, які саме одружувалися у документ-сервісі «ГОТОВО!».
Довідка: Документ-сервіс «ГОТОВО!» - це сучасна установа, яка надає близько 200 видів державних послуг в одній будівлі за абсолютно новими підходами та принципами, серед яких швидкість, простота та зручність.
Відкритий простір без кабінетів, приємна атмосфера, ввічливий персонал, затишне кафе, кімната для дітей.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: президент,областная администрация,новости Киева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.