НЕЗАКОННІ ЗАБУДОВИ КИЇВМІСЬКБУДУ ПІД ПРОТЕКОРАТОМ ТІТУШОК І ПОЛІЦІЇ

9 сентября 2016, 20:26
Журналіст, громадський активіст, волонтер
0
100
НЕЗАКОННІ ЗАБУДОВИ КИЇВМІСЬКБУДУ ПІД ПРОТЕКОРАТОМ ТІТУШОК І ПОЛІЦІЇ

Поліцейське свавілля, незаконні забудови, тітушки, стрілянина, проламані голови активістів та затримання голови ЦК Азов Київ. Так ми поступово повертаємось до поліцейської держави.

Як відомо, у Святошинському районі столиці триває боротьба проти незаконної забудови. За словами місцевих жителів, на місці, де Київміськбуд запланував звести 25-поверховий будинок, раніше мав бути побудований дитячий садок. Самі ж незаконні забудовники пропонують побудувати дитсадок одразу в приміщенні 25-поверхівки, на питання, де по плану мають бути діти – в підвалі паркінгу чи над ним, жителі відповіді так і не отримали.

Вчора під прикриттям кордону поліції, яку мешканці району довірливо пустили на територію двору, тітушки звели барикади і почали атакувати активістів і небайдужу громаду травматичною та вогнепальною зброєю.

Сьогодні вранці активістів, які зібрались під Київміськбудом, поліція почала розганяти, застосовуючи спецзасоби. Аналогічною ситуація виглядала вчора, коли громаду разом із Цивільним Корпусом «Азов» довгий час утримували в оточенні найманців забудовників і поліції, внаслідок чого багато учасників акції проти свавілля забудовників постраждало.

Заяви громадян та чисельні докази вчорашніх подій вперто ігноруються правоохоронцями і замість затримання тітушок на людей кидають загони поліції і Національної гвардії. У цій ситуації чітко зрозуміло, чиї інтереси обслуговує силовий апарат.

На місце забудови приходять усе більше людей та журналістів, закликаємо всіх небайдужих громадян долучитися також. Саме від нашої солідарності і готовності стояти до кінця залежить, чиї інтереси виграють: корупціонерів із Київміськбуду чи мешканців Святошина.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: Київ,Київміськбуд
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.