1-е Вересня Свято першого дзвоника для дітей із вадами зору

31 августа 2016, 14:31
worldopen@ukr.net
1
35
1-е Вересня Свято першого дзвоника для дітей із вадами зору

Запрошуємо Вас на Свято першого дзвоника для дітей із вадами зору, в рамках проекту «Відчути книгу»

Свято відбудеться 1 вересня 2016 р. о 9 годині за адресою школи №281: м. Київ, бульвар Кольцова, 7 Б
Проект відбувається щорічно протягом восьми років, за підтримки народного депутата України Дениса Силантьєва, громадського діяча, директора Фонду молодіжного та олімпійського плавання Інни Силантьєвої та вперше за участю брендолога Вілени Воронової.
Загальноосвітня школа активно працює над впровадженням спеціальної та інклюзивної освіти, створюючи рівні можливості та рівні умови при реалізації дітьми права на освіту. У свій час Денис Силантьєв захистив дисертацію на тему: «Реабілітація слабозорих дітей засобами плавання». Окрім цього, депутат кожного першого вересня дарує дітям із вадами зору потрібні для навчання подарунки.

За статистикою Всесвітньої організації охорони здоров’я кожного року у світі стає на 2 млн. більше сліпих людей. Кожну хвилину одна дитина втрачає зір.
За час роботи Проекту було створено кілька сотень унікальних аудіокниг для сліпих дітей та дітей з вадами зору, які містять улюблені твори та вірші талановитих українців. Так, аудіокнигу із творами Ліни Костенко читають Володимир Горянський, Руслана Писанка, Рима Дзюбіна та інші.

В програмі заходу відбудеться презентація учням нові аудіокниги та вручення сучасної апаратури для всієї школи.

Дітей особисто привітає подарунками народний депутат України, чемпіон світу та Європи, срібний призер Олімпійських ігор з плавання — Денис Силантьєв, а також автор та організатор соціального проекту «Відчути книгу» — Інна Силантьєва.

За час діяльності Фонду підтримки молодіжного та олімпійського плавання реалізовано сотні всеукраїнських проектів серед яких «HelpSport», «Школа дитячого плавання», «День чемпіона/День Ч», «Kids for peace» та багато інших.

З питань акредитації та за додатковою інформацією звертатися за телефоном:

095-553-30-88 Наталя

063-159-41-73 Анастасія


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.