Київ представили на виставці COTTM 2016 у Китаї

21 апреля 2016, 22:44
worldopen@ukr.net
1
73

Столицю України — місто Київ — на виставці COTTM 2016 представили стендом «Київ туристичний» із слоганом «Everything starts in Kiev»

Київ представили на провідній у Китаї міжнародній виставці туристичної індустрії, зосередженій на секторі зарубіжного туризму і відпочинку The 11th China Outbound Travel & Tourism Market.
Серед 65-ти країн-учасниць виставки, Україна виявилась однієї з маловідомих країн, відтак більшість відвідувачів виставки не знали про Київ та інші українські міста. Причиною тому, серед іншого, є і певні бюрократичні проблеми з оформленням української візи. Однак на разі, українська влада працює над спрощенням візового режиму між Україною та Китайською Народною Республікою. Незабаром такий «паперовий» бар’єр зникне і жителі КНР зможуть відвідати Україну без складних процесів отримання віз. Так само існує мовний бар’єр, мало хто говорить англійською мовою.
В цілому китайський ринок тепло прийняв Україну і відкритий для співпраці із столицею, тож спрощення візового режиму та участь у подібних заходах зможуть істотно вплинути на покращення економічних та культурних зв’язків обох держав.
Виставка COTTM вже четвертий рік поспіль представляє для китайського туристичного ринку спеціальний сектор люкс туризму Luxury Tourism Segment, користується підвищеною увагою гостей. Компетентні відвідувачі можуть тут миттєво отримати інформацію і відмінні висококласні туристичні пропозиції на розкішні круїзні подорожі та подорожі за кордон самого високого рівня обслуговування. Захід привернув увагу провідних національних та регіональних турфірм і туристичних агенцій, великих міжнародних туроператорів, постачальників туристичних продуктів і послуг для організації круїзів, закордонних подорожей, виїзних турів, бізнес-поїздок, включаючи представників авіакомпаній, компаній з прокату автомобілів, фахівців готельного бізнесу, страхових компаній. Виставку супроводжувала освітня програма із презентаціями, численними зустрічами і конференціями щодо специфіки сфери, останніми тенденціям і трансляцією можливостей перспективного ринку виїзного туризму.
За даними академії туризму Китаю китайці щорічно роблять понад 100 мільйонів поїздок за кордон, витрачаючи на подорожі понад 128 млрд. доларів. ‪
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: Украина,выставка,Китай,новости Киева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.