Україна хоче отримати безвізовий режим разом з Грузією

19 февраля 2016, 17:54
0
40
Україна хоче отримати безвізовий режим разом з Грузією

Олена Зеркаль, яка є заступником міністра закордонних справ, повідомила, що Україна робить все для того, щоб отримати безвізовий режим разом з Грузією в одній законодавчій пропозиції.

Олена Зеркаль, яка є заступником міністра закордонних справ, повідомила, що Україна робить все для того, щоб отримати безвізовий режим разом з Грузією в одній законодавчій пропозиції. Про це стало відомо з джерел Європейської правди.

Раніше наша країна мала неприємний досвід в 2013 році, коли ЄС планували скасувати візи для Кишинева і Києва, але через відсутність відповідних процесів в Україні, країни вирішили розділити. Тому вийшло так, що мешканці Молдови їздять в Європу без віз з 2014 року.

Відзначимо, що зараз Україна виконала всі три пункти для безвізового режиму, які відповідають європейським вимогам.Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.