МНС повідомляє невтішні цифри щодо пожеж в Україні

2 марта 2016, 16:46
Владелец страницы
0
40
МНС повідомляє невтішні цифри щодо пожеж в Україні

За минулу добу у країні відбулося 128 пожеж, — повідомляє МНС України.

За минулу добу у країні відбулося 128 пожеж, — повідомляє МНС України. Усього з початку цього року в Україні виникло більш ніж 8000 пожеж, у результаті чого загинуло 43 людини.  

Це дуже великі і невтішні цифри. Багато хто залишається без домівок, буквально на вулиці. У наші часи — це велике горе, до того ж гинуть люди.

Зазвичай пожежі виникають через необережність самих людей, які дуже безтурботно ставляться до пожежної безпеки. Особливо часто це відбувається у опалювальний сезон, коли громадяни використовують багато різних електроприладів, які не завжди перебувають у нормальному робочому стані.

І, хоча Державна Служба Спасіння постійно попереджає громадян, більшість все одно не звертає належної уваги на пожежну безпеку. Будьте обережні — бережіть себе та своїх близьких.


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.