Презентація нового роману Івана Корсака "Запізніле кохання Миклухо-Маклая"

11 лютого 2016, 15:14
Власник сторінки
0
32
Презентація нового роману Івана Корсака  Запізніле кохання Миклухо-Маклая

Історичний роман "Запізніле кохання Маклая" увійшло в лютневу п'ятірку за ретингом журналу "Форбс", де є коротенька рецензія на роман: http://forbes.ua/ua/lifestyle/1410659-kuhnya-istoriyi-5-knizhok-l

Шановні друзі!

Запрошуємо Вас на презентацію нової книги відомого українського письменника-сучасника Івана Корсака – роману «Запізніле кохання Миклухо-Маклая».

   Знайти себе і своє кохання – така звивиста й неймовірно трудна дорога… На ній всесвітньо відомий вчений і мандрівник Миклухо-Маклай  має зустрітися з кремінними кігтями тигра і пащами роздражнених крокодилів, верхи на слонах здолати півконтинента і ночувати серед канібалів, дослідити племена, досі незнані, і закласти основи низки нових наук.

  Про все це в романі  Івана Корсака «Запізніле кохання Миклухо-Маклая».

 Презентація відбудеться 18 лютого 2016 року у книгарні «Є» за адресою:  м. Київ, вул. Лисенка, 3 (метро «Золоті ворота»).

Початок о 18.00. Вхід вільний.

До участі запрошені: Володимир Панченко, Валерій Гужва, Сергій Цушко, Дмитро Дроздовський, Сергій Грабар, Павло Щириця.

Ведучий: Михайло Слабошпицький.

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости Киева
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.