Стрілянина біля київського магазину

22 января 2016, 17:58
2
99
Стрілянина біля київського магазину

Вчора, 21 січня, власник одного із магазинів у Святошино зчинив стрілянину.

Вчора, 21 січня, власник одного із магазинів у Святошино зчинив стрілянину. Приводом до цього став демонтаж незаконної вивіски його крамниці. Чоловік вирішив захистити своє майно і відкрив вогонь. І хоча при цьому він застосував пневматичну зброю і стріляв не по людях, а в землю, кримінальну справу все ж було відкрито.

До того ж у цей же день в Святошинському районі жінка вчинила стрілянину з рушниці по знайомому чоловіку, після чого зникла на автомобілі.

Все частіше і частіше лунають постріли у столиці країни. Люди повсюдно палять із зброї, що не може не насторожувати, градус агресії зростає. Якщо раніше вогнепальна зброя була рідкістю, то тепер через АТО велика її кількість потрапила до рук, і кожного дня ми читаємо повідомлення про її застосування у громадських місцях. 

http://today.pl.ua/kriminal.html?new_id=7812
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.