Напад на громадську організацію НЕЗАЛЕЖНА КРАЇНА

20 августа 2015, 11:14
Голова ГО "НЕЗАЛЕЖНА КРАЇНА"
0
161
Напад на громадську організацію НЕЗАЛЕЖНА КРАЇНА
Злодій

Сьгодні на один з наметів Громадської організації по вул.Барбюса, 28 А, невідомий чоловік напав на намет забравши всі документи та агітаційни матеріали організації

Сьгодні на один з наметів Громадської організації по вул.Барбюса, 28 А, невідомий чоловік напав на намет забравши всі документи та агітаційни матеріали організації (фото злодія Фотографія 1)

 За цією адресою, наш намет був встановлений за проханням мешканців навколишніх будинків допомогти їм у вирішенні ряду питань. Але  періодично з'являються невідомі люди погрожують, що спалять намети та виганяють наших активістів з цієї території. Є підозра, що це брудна гра, спровокована одним з мешканцыв данного будинку, переселенця з Криму (особа не встановлена), який підбурює мешканців данного будинку на незаконні дії спрямовані проти нашої організації та заходу.

З данного приводу ми звернулися до правоохоронних органів розібратися в цій ситуації.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: Незалежна країна,громадська організація,Ігор Мельников
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.