Київська Студреспубліка та MSI захопили Маріїнський парк емоціями

12 августа 2015, 01:26
Владелец страницы
Студентський мер міста Києва
0
59
Київська Студреспубліка та MSI захопили Маріїнський парк емоціями
Студентська республіка - 2015

09 серпня в Маріїнському парку в столиці в рамках Київської «Студентської республіки» за підтримки MSI Україна був проведений майстер-клас зі створення комп’ютерних ігор у Unity 3D.

В рамках Київської Студентської республіки за підтримки MSI Україна був проведений майстер-клас зі створення комп’ютерних ігор у Unity 3D на І всеукраїнському благодійному фестивалі сім’ї та спорту «Крепатура», який проходив 8-9 серпня 2015р. у Маріїнському парку столиці.

По всій Україні регіональні Студентські магістрати на чолі зі Студентськими мерами енергійно виконують т.зв. бонусну програму, щоб отримати якомога більше бонусів, які їм знадобляться під час фіналу Студреспубліки на Арабатці, темою якого буде Програма модернізації України. Чим уразили кияни — у матеріалі нижче. 

Протягом майстер-класу були розглянуті основні особливості так званого «ігрового рушія» («игровой движок», рус.) Unity 3D. Можливості використання рушія були розглянуті на конкретних прикладах, наприклад: обчислювальна продуктивність, показана на Cities: Skylines – присутність близько 200 000 об’єктів на карті одночасно; кінематографічні можливості були показані на прикладі демонстраційного ролика Unity 5 «Blacksmith». Ведучий майстер-класу Кірілл Свідерський, випускник Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка, розробник ігрового програмного забезпечення, зробив наголос на розвінчанні негативних міфів – непродуктивності, поганої графіки та іншого. На прикладі показано було, як влаштована будь-яка ігрова програма та як це реалізовано та інкапсульовано в Unity 3D. Головна мета майстер-класу – донести до новачків в цій галузі, що стати розробником реально! 

I-ve0D75Hhc

P3ISqH7ZO0I

 

 

 

 

Учасники майстер-класу мали змогу продемонструвати свої ідеї щодо створення нових ігор, а ведучий показав як ідею-переможницю можна втілити у життя!

BWWB10joeC8

_y7asvvJPqQ 

    

 

 

 

За ініціативою Студентського мера bJW4VGrhxdIКиєва Єлизавети Ніконової в процесі майстер-класу були обговорені деякі аспекти Програми модернізації Києва, яку Студреспубліка продовжує розробляти. Представники Київської Студреспубліки розповіли аудиторії про напрацювання І та ІІ частини регіонального етапу програми, а також запропонували додати власні ідеї для подальшої співпраці, розвитку та просування ідей молоді будь-якого віку.

S2poFD5PTjMmJKnK1fSp64     

 

 

 

 

Серед модернізаторських пропозицій із аудиторії були зафіксовані:VYfgRpHkExI

  • створення міст, цікавого дизайну, власного Kickstarter;
  • моделювання міської інфраструктури в Unity: створення районів, мікрорайонів, транспортних розв’язок, будинків;
  • оптимальне розміщення станцій енергопостачання, служб поліції, медиків та ін.;
  • створення навчальних матеріалів, які можна буде використовувати в медицині, реабілітації й інших галузях;
  • «світ до кращого» – створення добріших додатків.

Також на захід був запрошений перший Студентський мер Києва, обраний ще 1999 року, Сергій Чорний, який ділився корисними порадами з молодшими республіканцями.

                  JtqADjaUzmc  b7etNjdgUZY                     

D9tcJNWsuEwВелика кількість учасників, жвавий темп обговорення, цікава бесіда – все це, дійсно, задало крутий настрій заходу. Маріїнський парк палав емоціями активної молоді! Найактивніші ж учасники отримали призи від MSI Україна.

Всі ідеї та пропозиції будуть враховані в Програмі модернізації столиці, розробкою якої продовжують займатись активісти Київської Студреспубліки. Якщо бажаєте долучитись, запрошуємо всіх до співпраці й участі в фіналі Міжнародної програми «Студентська республіка», який відбудеться 22-25 серпня в Херсонській області, на курорті Генічеська Гірка, в Оздоровчому комплексі «Енергія»! Приєднуйтесь до створення майбутнього!

Обов’язкова онлайн-реєстрація на сайті: www.studrespublika.com

Online

Дякуємо нашим партнерам!

Чекаємо на вас і ваші думки!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: Украина,Киев,Компьютерная игра,Прогресс,мэр,компьютерные игры,программное обеспечение,изменения,модернизация,Студреспублика,модернизация страны
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.