Йдучи на вибори, згадайте про совість!

20 октября 2014, 19:24
Владелец страницы
0
51

Україно, народе, ми знову стоїмо перед вибором!

Україно, народе, ми знову стоїмо перед вибором! Ми знову маємо можливість безпосередньо вплинути на майбутнє нашої держави, відрядивши кращих представників суспільства до ії головного законодавчого органу .

Проблема вибору ніколи не була простою. Що б ми не вибирали, шкарпетки чи картоплю,  костюм чи дружину. Що вже говорити про вибір тих, від кого багато у чому залежить рівень якості життя нашого та наших дітей. Наразі мова йде про обрання законотворців, коли на карту ставиться доля нашої держави, наша з вами доля. Саме від нас залежить, як ми скористаємося нагодою, створеною для нас ціною життя передової, активної частини нашого народу. На сьогодні, завдяки їх самопожертви, в Україні виникли  реальні умови для радикальних змін, умови для усунення з політичного бомонду тих,  хто звик плутати державну кишеню зі своєю, від тих, чиєю суттю є паразитування на суспільстві, по суті грабуванні своїх громадян.

Ознайомлення останнім часом з  інформацією про те, як розгортається виборча кампанія, не може не викликати у поміркованих людей занепокоєння: до законодавчого органу, як і раніше, рвуться ті, хто вже встиг себе заплямувати у минулому, але мають значні, отримані переважно незаконним шляхом кошти. Дуже схоже на те, що наші голоси знову купуватимуть. Невже ми знову дамо себе купити? Невже нам подобається, коли нас дурять, а потім відкидають назад у минуле?

Невже нічого не можна змінити у нашому суспільстві, у нашій свідомості? Коли ми навчимося розрізняти брехню від правди, чесних людей від пройдисвітів, які ні за яких обставин на дбатимуть про простих людей? Невже останні трагічні події, численні людські втрати, що є наслідком недбалого, злочинного керування країною очільників, котрі правдами і неправдами дорвалися до влади, так нас нічого і не навчили? Невже ми знову готові наступати на ті ж граблі, що набили нам вже не одну гулю? Коли ж ми навчимося обирати тих, хто, працюючи у вищому законотворчому органі країни, міг би достойно представляти наші з вами інтереси? Та що там вибір народних обранників, ми президента гідного довго обрати не вміли. Тепер то ми знаємо, що, якщо у молоді роки людина цупить шапки,  то у зрілому віці, якщо не чинити спротив, він може привласнити собі все. Невже ми насправді заслуговували на тих, кого обирали? Впевнений, що ні. Так давайте покажемо, що ми вміємо обирати достойних, незаплямованих, чесних, порядних, відповідальних.

Люди, співвітчизники, не піддавайтесь сюхвилинному бажанню отримати дармові кошти чи якісь блага від тих, хто скомпрометував себе чимось у минулому. Здобуті нечесним шляхом кошти, запропоновані вам як хабар, повинні пекти нам руки. Не продавайте свою совість! Не змушуйте майбутнє покоління розраховуватись за наші помилки! Давайте вирвемося з порочного кола, яким нас оточили можновладці!

Спроба пробудити нашу з вами свідомість робиться тому, що перші кроки розгортання нової виборчої кампанії, свідчать про те, що не дуже щось і міняється.

Списки потенційних депутатів поступово заповнюються прізвищами олігархів та різних мастей пройдисвітів, які у нас асоціюються з хабарництвом та корупцією й іншими неблаговидними вчинками.

Як же так? Невже Майдан нас нічого не навчив? Невже люди віддали своє життя, відстоюючи демократичні цінності, даремно? Невже багатство окремих народних обранників, які пробилися до власних структур завдяки нашій недалекоглядності, а потім ошукали нас, не зробило нас мудрішими? Невже ми вкотре голосуватимемо за тих, хто може смітити незаконно отриманими грошима? Чому ж ми закриваємо очі на інформацію про походження цих коштів? Чому створюємо для них умови щоб вони і надалі жирували? Фактично вони живуть зовсім в іншому вимірі, в оточенні багатства та розкоші. Їм дуже просто бути щедрим за рахунок інших. І коли ми зрозуміємо, що за наш з вами рахунок? Куди сховались наша порядність, чесність, принциповість? Невже ми будемо грати за їх правилами? Ну продамо свій голос за "30 срібняків", ну матимемо додатковий дитячий чи спортивний майданчик, якщо розібратись, побудований за наші ж кошти. Для «переконання» ж за гроші бюрократів-хабарників у необхідності виділення для цього коштів та відведення ділянки особливого таланту мати не треба. Із-за нашої невлаштованості і бідності, які є породженням, якщо замислитись, керування державою нашими обранцями, ми ще і за гречку можемо продати свій голос. Але ж гречки у нас через місяць вже не буде, а бідність так і залишиться. Скільки нам ще треба Черновецьких або Януковичів, щоб навчилися розбиратися у людях? То що, замість того щоб побудувати нову країну, ми будемо топтатися на місці, не знаходячи сміливості зізнатися собі, що помилилися і навіть не спробуємо виправити помилку?

Коли зрозуміємо, що той , хто рветься до влади, не гребуючи брудними методами, дбатиме у подальшому лише про добробут свій та свого клану? Спочатку «відбиватиме» кошти, які ним були витрачені на наш підкуп, а потім займеться своєю улюбленою справою - збагаченням. Держава та народ потрібні лише для того аби використовувати їх у власних цілях.

Навести приклади? На жаль список потенційних депутатів до ВР перевантажений заплямованими прізвищами. Поцікавтесь! Не достатньо насолодились владою М.Добкін, Н.Шуфрич, Н.Королевська, С.Ківалов, Д.Шпенов, Олена Бондаренко, К.Гузенко, П.Симоненко, І.Ступак, О.Довгий, В.Столар. Цей список можна продовжувати і продовжувати. Вони настільки звикли паразитувати на українському суспільстві, що вже не уявляють себе поза парламентом. Дуже сумнівно, щоб вони схаменулися і вирішили врешті решт віддати усього себе державі та народу.

 

 

Ну, візьмемо того ж Столара – регіонала, майстра із реалізації схем, які приносили йому й приносять багатомільйонні прибутки. Тут він неперевершений, справжній талант. Саме свої шахрайські здібності він збирається реалізувати, використовуючи можливості, які надає йому депутатство.

Розумію, що вживання у даному контексті вказаного прізвища може когось обурити, бо у нього сформувалося зовсім інше враження про свого улюбленця. Просто ви не знаєте про підводну частину цього небезпечного айсбергу. Попрошу не квапитися із висновками і дочитати цю статтю до кінця. Просто проаналізуйте, за рахунок чого склалося у вас позитивне враження про цього кандидата. Поміркуйте, що стоїть за його благодійністю. Дайте йому оцінку як особистості.

Вдумайтесь, який досвід може мати людина у 30 років? Що вона знає про потреби простих верств народу, якщо вона виховувалася у сім’ї успішних підприємців, бізнес яких (не буду згадувати про його окремі сумнівні, аморальні сторони) створив йому чудовий стартовий майданчик, у вигляді значних коштів та напрацьованих зв’язків серед можновладців, які на взаємовигідних умовах супроводжували його у світі бізнесу.

Дорогі виборці, тільки уявіть собі, як цей молодий чоловік, який звик вільно користуватись усіма благами, притаманними для заможного прошарку нашого суспільства, сидить і думає про потреби простих людей. Коли він їздив останній раз у громадському транспорті? Чи є такі, з ким він безпосередньо спілкувався як депутат?

Про проблеми простих смертних він дізнається хіба що із ЗМІ і то в період, коли йому необхідно пустити пил в очі, демонструючи усіма доступними методами, який він дбайливий. За рахунок чого йому вдається привернути на свій бік частину електорату? Постулат, на якому він вихований і зрощений, дуже простий – все у цьому світі купується. І він його масштабно використовує, а дехто залюбки, беручі гроші, підтверджує його переконання у цьому.

Під час попередньої передвиборчої кампанії на підкуп виборців Столаром для перемоги були витрачені значні кошти. Втім, це не дуже йому допомогло. Як то буде цього разу? Мережі з тих, хто вже отримував від нього подачки, нажаль, достатньо розгалужені, і їх знову починають активувати. Ще не зареєструвавшись кандидатом, у порушення закону про вибори, Столар розпочав виборчі перегони, витрачаючи кошти із власних бездонних кишень. Складається враження, що хвиля столарівщини накрила усю Оболонь. Що ж буде, коли його зареєструють? А як вдало використовується кольорова гама. Червоно-білі кольори, обрані уже звиклим до мімікрії Столаром, очевидно, мають викликати у виборців асоціацію про те, що він близький до Політичної партії «Блок Петра Порошенка». Втім, це не так. Просто це наочне підтвердження його хамелеонівських здібностей. Не більше. «Час діяти разом!» - закликає самовдоволене обличчя Столара з кожного оболонського стовпа. Цікаво, до чого це він закликає, спільно здобувати гроші шахрайством?

Дивно, чому виборці з готовністю закривають очі на те, що Вадим Столар:

-                є ренегатом, який, керуючись політичною вигодою, ситуативно по черзі примикає, то до БЮТ, то до Партії регіонів. Наразі йму вдалося увійти у довіру до нової влади, очевидно «переконавши» у своїй корисності лідерів партій «Удар» та «Петра Порошенка» (до речі компрометуючи їх);

-                багатіє за рахунок ошукування інших: має безпосереднє відношення до афери компанії «Еліта-центр», яка залишила сотні киян без грошей і без житла; зі своїми подільниками викрав гроші із «Комерсбанку», який належав його колишньому партнеру;

-                 входив до «команди Черновецького», відомої розкраданням майна київської громади;

-                 за два з половиною роки «праці» у Верховній Раді не вніс жодного законопроекту або поправки, запам’ятавшись, хіба що, побиттям депутата В.Бондаренка; (І як не згадати «І щуку кинули у річку». Як насмішка, праця Столара в Комітеті із боротьби з корупцією).

-                 не зустрічався зі своїми виборцями;

-                 що наразі він є фігурантом вже нових трьох кримінальних справ.

Може у когось виникне питання,чому ж В.Столар досі на свободі. Виходить, що злочини його не доведені правоохоронними органами і судом? А пояснення цьому просте. Купивши за гроші і послуги (від розважальних до інтимних), які він має можливість надавати через турфірму своїх батьків, дружбу із не останніми людьми у прокуратурі (рівня Піскуна) та судових органів. Використовувався для цього вже звичний для Столара метод - підкуп. Правда суми для цього використовувалися на багато порядків більше ніж ті, що отримує той, хто продавав йому свій голос.

Чим скоріше ми зрозуміємо, що мандат Столару необхідний тільки для того, щоб він захищав його від правоохоронних органів та забезпечував умови для збагачення шляхом проведення різноманітних брудних оборудок, тим краще.

Для прикладу розглянемо постать іще одного претендента на роботу в українському парламенті – Білецького Андрія Євгенійовича, сили якого розгортають на Оболоні широкомасштабну агітаційну передвиборчу кампанію. Що оболонці знали донедавна про А.Білецького? Нічого. Хіба, що ті, хто цікавився радикальними націоналістичними рухами України. Для них А.Білецький мешканець Харкова, відомий своєю войовничістю, агресивністю та непоступливістю.

Наразі його прізвище на слуху і асоціюється воно із батальйоном «Азов». Такі воєнізовані структури дійсно потрібні для війни. А.Білецький, виборча кампанія, якого фінансуються особисто підприємцем-мільйонером Тарутою С.А., і який у продовж свого життя займався різними силовими єдиноборствами, добре показав себе в умовах бойових дій. Честь йому за це честь і хвала, якщо це не далекоглядний піар хід. Не буду переказувати інформацію від відомого блогера Князя Огіна, (хто зацікавиться сам зможе це зробити), але якщо хоч частина із викладеного правда, то ой, як треба подумати виборцю, чи та це людина, яка зробить його більш змістовнішим, поміркованим, налаштованим на творення, на мирну розбудову країни. Постає питання, навіщо така войовнича людина мирній, затишній Оболоні? Що йому відомо про проблеми району, його мешканців?

Логічно, якщо перевагу у своєму виборі мешканці Оболоні віддадуть своїм землякам.

То ж люди, будьте поміркованими, згадайте про совість і оберіть тих, хто може набагато бідніший і не може конкурувати із такими як Столар у фарбуванні тинів за рахунок вкрадених грошей, але ближчий до вас, знає ваші повсякденні проблеми, готовий до відвертого спілкування з вами протягом усього періоду праці у Верховній Раді та відстоювання ваших інтересів.

Дорогі кияни, ми заслужили на право жити в столиці дійсно європейської держави, в районі, який вважався б найкращим за кількістю і якістю дошкільних та шкільних закладів, дитячих та спортивних майданчиків, сучасних медичних установ, якістю житлово-комунальних послуг, високим рівнем життя у цілому.

Шукайте у довгому списку кандидатів від ОВО №217 саме представників Оболоні і обирайте достойних!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: парламентські вибори
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.