Благодійна організація «Майбутнє дитини» передала медикаменти військовим

8 сентября 2014, 23:02
Владелец страницы
Журналіст
0
200

.

Благодійна організація «Майбутнє дитини» на чолі з Володимиром Балдинюком  передала військовим, які перебувають на реабілітації у головному військовому госпіталі міста Києва, медикаменти, дитячі малюнки та повідомлення від інтернет-користувачів.  Доброчинна акція була здійснена 8 вересня за підтримки екс-міністра у справах дітей, молоді та спорту України Юрія Павленка.

Щоб підтримати дух військових до акції були залучені діти, які прочитали патріотичні вірші та передали свої малюнки.

Також активісти організації передали листівки вдячності від інтернет-користувачів. Разом із листівками учасники бойових дій отримали солодощі.

«Така підтримка дуже важлива для військових, що перебувають як і у госпіталі, так і на фронті» – наголосив головний лікар Отоларингологічної клініки військового госпіталю Іван Кузьмук.

Голова благодійної організації додав, що склад медикаментозної допомоги був попередньо узгоджений з лікарями згідно із  потребами кожного із солдат.  Також він зазначив, що благодійна організація «Майбутнє дитини» не може залишатись осторонь подій на сході держави  та наголошує, що майбутнє України в очах дітей має бути мирним.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: Киев,благотворительность,солдаты,военный госпиталь
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.