Рятувальники навчили працівників Житнього ринку гасити пожежу

26 июня 2014, 16:50
Владелец страницы
Фотограф
0
23

Рятувальники навчили працівників Житнього ринку гасити пожежу

26 червня рятувальники спільно з адміністрацією та працівниками Житнього ринку у ході позапланових тактичних навчань вчилися долати умовну пожежу. Головною задачею навчань стало відпрацювання взаємодії рятувальників та адміністрації об’єкту під час виникнення пожежі на об’єктах з масовим перебуванням людей, гасіння вогню у складно доступних приміщеннях, прийомів проведення пошуково-рятувальних робіт, а також проведення заходів по попередженню паніки.

            За задумом організаторів вогонь близько 11:00 виник внаслідок короткого замкнення у електромережі приміщення другого поверху. Зайнялися папір та меблі на площі близько 55 кв. м. Існує загроза розповсюдження вогню на увесь поверх, а також сильне задимлення приміщення, що може призвести до травмування або загибелі працівників та відвідувачів ринку через паніку. Пожежу виявив охоронець, котрий, сповістив рятувальників про займання, почав самотужки євакуйовати відвідувачів ринку, а також залучив до цього інших людей.

           Такі навчання на сьогодні є надзвичайно актуальними, оскільки велика кількість ринків є пожежонебезпечними, а працівники та адміністрація має знати, які дії необхідно виконувати, аби уникнути масштабної пожежі та врятувати життя людей.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: Київ,пожежа
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.