На Святошині з’явиться новий сквер

22 мая 2014, 13:08
Голова Партії Зелених України
0
21

Постійна комісія Київської міської ради з питань екологічної політики схвалила проект рішення про створення скверу на вул. Михайла Котельникова між будинками № 51, 51-А та 53 у Святошинському районі

Постійна комісія Київської міської ради з питань екологічної політики схвалила проект рішення про створення скверу на вул. Михайла Котельникова між будинками № 51, 51-А та 53 у Святошинському районі м. Києва.

Надання цій території статусу скверу дозволить провести її благоустрій, висадити нові дерева і кущі та створити комфортну зону відпочинку для мешканців Святошинського району.

Створення нового скверу на вул. Котельникова покращить ситуацію із забезпеченістю зеленими насадженнями мешканців Святошинського району. Адже збільшення кількості скверів позитивно вплине на екологічну ситуацію столиці та самопочуття киян. Адже дерева виробляють кисень, затримують пил і зменшують концентрацію газів у повітрі. Наприклад, у зоні зелених насаджень рівень запиленості повітря у 2-3 рази нижчий, аніж на відкритих ділянках. Створюючи нові сквери, ми збільшуємо кількість зелених насаджень на душу населення. Наразі цей показник складає лише 16 кв. м на одного киянина. Безумовно, його необхідно збільшувати. До того ж, це передбачено Стратегією розвитку Києва.

Нагадаю, що у Стратегії розвитку Києва до 2025 року заплановане збільшення показника забезпеченості киян зеленими зонами із 16 до 20 кв. м на одну людину.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.