Чому за світло у кіосках мають платити мешканці будинків?

08 травня 2014, 09:17
Власник сторінки
Голова Партії Зелених України
0
55

У Святошинському районі Києва кіоск підключили до електромереж житлового будинку

Мешканцям Святошинського району Києва уже понад півроку не дає спокою кіоск, розташований на вул. Котельникова, 32/11. Ця тимчасова споруда встановлена на зеленій зоні без жодних дозвільних документів – ордер на його розміщення закінчився ще 1 січня 2014 року. За останніх півроку я тричі добивався демонтажу цієї тимчасової споруди, однак через кілька тижнів МАФ з’являється знову на відстані декількох десятків метрів від попереднього місця дислокації. Цей кіоск уже стояв і на зеленій зоні на території Спеціалізованого будинку для ветеранів війна та праці, громадян похилого віку та інвалідів на вул. Котельникова, 32/11, і у сквері по вул. Котельникова, 26-32.

Більше того, власники кіоску підключили його до електричних мереж житлового будинку по вул. Верховинній, 34. Вони хочуть, щоби за спожиту кіоском електроенергію платили мешканці сусіднього будинку!

У відповідь на моє депутатське звернення у «Київенерго» повідомили, що фахівці компанії та КП УЖГ Святошинського району відключили цей кіоск від електричних мереж житлового будинку. Однак як мешканець Святошинського району я точно знаю, що цей кіоск працює і його електропостачання не припинялося. Як на мене, є два варіанти пояснення цієї ситуації: або після відключення від електромереж цей кіоск знову незаконно під’єднали до мереж житлового будинку, або ніякого відключення насправді не було, а лист від «Київенерго» - банальна відписка.

Навіть якщо електрик ЖЕКу відключив кіоск від електромереж будинку, а потім хтось під’єднав МАФ знову, то важко уявити, як це могло обійтись без того ж таки електрика. Адже навряд чи будь-яка людина без спеціальних знань та інструментів може приєднати кіоск до електромереж житлового будинку.

Якщо МАФу потрібно світло – нехай підписують угоду з «Київенерго» і офіційно сплачують за послуги, а не живуть за рахунок мешканців будинку.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости Киева
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.