Велосипедисти мають перестрибувати через кіоски?

6 мая 2014, 16:14
Голова Партії Зелених України
0
51

У Святошинському районі столиці дуже кмітливі підприємці встановили кіоски прямо на велосипедній доріжці

Тільки велосипедисти зраділи появі хоча б якихось велосипедних доріжок у Києві, як майже одразу отримали нові перешкоди. У Святошинському районі столиці дуже кмітливі підприємці встановили кіоски прямо на велосипедній доріжці вздовж проспекту Перемоги. Власникам МАФів абсолютно байдуже, де їх ставити: чи на зеленій зоні, чи на велосипедній доріжці.

А хтось подумав про велосипедистів? Як їм долати перешкоди на доріжці: перестрибувати чи перелітати через ці кіоски?

Крім того, столичні МАФи не мають наразі законних підстав для функціонування. Адже відповідно до рішення Київради встановлено порядок роботи тимчасових споруд на 2013 рік. Жодного рішення, яке би врегульовувало функціонування кіосків у 2014 році, Київська міська рада не приймала і не розглядала.

Тому кіоски мало того, що незаконно працюють, так ще й створюють низку перешкод як для пішоходів, так і для велосипедистів.

Я спрямував депутатські звернення до Голови Київської міської державної адміністрації, директора департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КДМА і голови Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації з проханням демонтувати незаконні кіоски і звільнити велосипедні доріжки від цих перешкод.
 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.