Діяльність "Громадської варти Оболоні"

10 апреля 2014, 19:38
Владелец страницы
Громадська варта Оболоні є неполітичною громадською організацією
0
397

Громадська варта Оболоні - це громадська організація, створена для офіційної діяльності в Оболонському районі у сферах підтримання громадського порядку, роботи у напрямках благоустрою та ін.

Громадська варта Оболоні - це громадська організація, створена для офіційної діяльності в Оболонському районі у сферах підтримання громадського порядку, роботи у напрямках благоустрою та боротьби із проявами корупції (в рамках Конституції та прав і свобод громадян України).

Сьогодні команда Громадської варти Оболоні, активно розпочала впроваджувати соціальні проекти для населення. Такі як:

 

l реалізація програм та ініціатив, спрямованих на надання допомоги фізичним та юридичним особам в галузі економіки, права, освіти, науки і культури;

l  залучення молоді в процеси побудови справедливого суспільства;

l  сприяння формуванню молодіжної культури, підвищенню освітнього, інтелектуального та професійного рівня;

l  формування та створення умов для всебічного повного розвитку і виховання людини і громадянина, задоволення його прав на об'єднання.

                                                        

              Команда Громадської варти Оболоні впевнена, що настав час змінюватись, настав час об'єднуватись. Долучайтесь, впроваджуйте свої ініціативи, адже разом ми сила!   

              Докладніше дізнатися про діяльність громадської організації можна в штабі Громадської варти Оболоні за адресою вул. М.Тимошенка 18. 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.