Ленін завзято зносив пам’ятники: ось і повернулося…

9 декабря 2013, 22:30
Журналіст, письменник
0
460

В Україні ще стримлять гнилими зубами на тілі державі 2018 памятників Леніну. Це лахміння комуністичної секти...

Ходжу і міркую: хто насправді ВАРВАРИ – ті, хто скидає з постаментів статуї Леніна, чи ті, хто  їх відновлює?

Ви ж, сподіваюся, чули, як заметушилися обожнювачі кривавого демона, котрий сто літ тому  здійснив жовтневий переворот, започаткував будівництво найжорстокішої в відношенні до своїх громадян держави, що привело до геноциду українського народу, до знищення десятків мільйонів наших людей. Стали збирати гроші на відновлення кам'яної фігури їхнього хижого чорта. Забігали насамперед ті, чиї діди і предки були підручними кровожерливого потомка Малюти Скуратова, тут в Україні. Люди з психологією булгаковського марксиста Швондера, схрещеного безсмертною ленінською комуністичною ідеологією з банальною тупістю совкового бидла.

Уся справа в тому, що це загалом святотатство, коли в самому центрі столиці на постаменті возвеличується кривавий ідол, матеріалізована філософія якого призвела до річок крові в Україні, до винищення цвіту суспільства. Країна жахливо постраждала від цього звіра та його посіпак, а члени ним зародженої хворобливої секти змушують нас усіх десятиліттями "милуватися" цією потворою на постаментах.

Знаєте, скільки таких ось Ленінів іще стоїть на вулицях і площах наших сіл та міст?

2018-ть! Гнилих, сморідних зубів на тілі держави, яких потрібно видаляти…

Кому ж не зрозуміло, що Ленін - символ страхітливої тоталітарної епохи, котра забрала життя мільйонів українських людей. Створена ним фанатична партія-секта – натхненник сумновідомого червоного терору. Саме вона ввела в країні цензуру, потопила в крові молоду українську державу – УНР, проти українців організувала Голодомор і геноцид, концтабори ГУЛАГу, звела з світу кращих наших учених, письменників, художників, режисерів.

Іще 3 вересня 2009 року Кабінет Міністрів України прийняв Постанову № 928, відповідно до якої саме цей пам'ятник Леніну на бульварі Тараса Шевченка позбавлений статусу пам'ятника національного значення.

Відтак, зрозуміло, його потрібно було знести вже давно. І хоч вийшло це не зовсім комільфо – туди йому дорога…

Я не знаю, хто кинув  боввана сторчма головою з високого постаменту, але йому там явно було не місце. І це насправді учинявся великий гріх перед пам'яттю мільйонів українців, котрі стали жертвами комуністичного режиму, що мумія христопродавця красувалася на лобному місці столиці нової незалежної держави. Цей постамент не мав ніякої цінності – ні історичної, ні художньої. Був справжньою ганьбою міста, держави, нації. Тому, мабуть, і завалився. Можливо, ще й тому, що сам Ленін колись займався знесенням пам'ятників. Ось і повернулося. Так буває…

Мені, як письменнику, вельми приємно повідомити, що секретаріат Національної спілки письменників України, вчора оприлюднив з приводу цієї події свою точку зору. В ній, зокрема, говориться: "Ми не схвалюємо методів, якими повалено символ тоталітарного минулого в Києві, але народ зробив те, що мала зробити влада. В українському суспільстві давно назріла необхідність ліквідації символів тоталітарного минулого."

"Закликаємо владу, - говориться в заяві секретаріату НСПУ, -  не створювати з поваленого пам'ятника проблеми. Це не підстава для репресій чи введення надзвичайного стану. Пропонуємо владі сісти нарешті за стіл переговорів із лідерами опозиції та ЄвроМайдану. Цього вимагає нинішня політична ситуація, мир, спокій і майбутнє нашої країни."

Думаю, що правий читач  Хведір, який в коментарі до цього мого поста блогу вельми влучно підмітив: "Ленін є одним із символів колоніального статусу України, бо він придушив спробу українців звільнитися з російської імперії і повернув Україні колоніальний стан, зробивши радянською колонією.
Плутократиякі грабують українців та зберігають пам'ятники Ленінові, - це неленінські сектантиа колонізатори - як бури в часи апартеїдучи біла меншинаякабула при владі в Родезії."

Тому, переконаний, праві будуть кияни, котрі виступлять проти того, аби у столиці української незалежної держави знову було встановлено пам'ятник натхненнику організації геноциду проти нашого народу.

 

 

 

 

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.