Юлія Тимошенко на дві години втратила свідомість

10 января 2012, 13:59
журналист
0
2624

Тиск 60 на 40 та дві години без свідомості. В ніч на Різдво, після прийому ліків, які Юлії Тимошенко дали медичні працівники Качанівської колонії, вона втратила свідомість.

Двадцять хвилин жінка, яка перебуває з Тимошенко в камері, грюкала дверима, однак охорона не прийшла. Нагадаю, що Юлію Тимошенко тримають у камері з цілодобовим відеоспостереженням. Чому не відреагували відразу, не привели лікарів з медчастини? Як садисти спостерігали?

Пам‘ятаю, як  всіх  здивувала інформація прес-служби МОЗ та державної пенітенціарної служби  про те, що в Різдво Юлію Володимирівнe нібито обстежили  і взяли аналіз крові.

Відразу виникло багато питань. Чому в свято? Чому Юлія Володимирівна погодилася? Вона і зараз не довіряє комісіям політичних лікарів з МОЗу.  Вона вкотре повідомила, що відмовляється від медкомісії МОЗу, які дезінформують суспільство. Тимошенко наполягає на обстеженні незалежними лікарями з міжнародних організацій та інших країн. Нагадаю, що Тимошенко підтримала таку пропозицію уряду Канади.

 Відповіді на запитання отримали після того, як 10 січня з Юлією Тимошенко зустрівся її захисник - Сергій Власенко.

 Приблизно о 22.30, 6 січня, після прийому ліків (нібито від ГРВІ, а що насправді дали?), які надали медики колонії, Юлія Володимирівна втратила свідомість.

 Двадцять хвилин, незважаючи на грюкання дверима, охорона колонії не реагувала, хоча за Юлією Тимошенко ведеться цілодобове спостереження.

 Біля 23 ночі до  Юлії Тимошенко прийшли медики.

 Лише опівночі вдалося «стабілізувати» (так повідомляла прес-служба МОЗ!) стан Юлії Тимошенко. Правда, в своєму прес-релізі дезінформатори з Банкової не вказали реальні обставини та  події, які передували такій «стабілізації».

О другій ночі представники медкомісії МОЗ вирішили робити термінове обстеження Юлії Тимошенко.

Звісно, цю хронологію в МОЗі замовчали, а про "стабільний стан" повідомляли три дні.

Що за препарати давали та дають Юлії Тимошенко?

Не вірю, що керівник державної пенітенціарної служби, якого бютівці терміново викликають в парламент, розкаже правду.

Але давно зрозуміло інше. Влада намагається фізично та політично вбити Юлію Тимошенко. А нелюді в білих халатах  реалізують цей ганебний та страшний сценарій Банкової.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.