Хлібом із хрящами нагодував Михайло Бриних своїх читачів. ФОТО

18 января 2012, 12:10
Журналист
0
4080

Презентація нової книги Михайла Бриниха відбулася у книгарні "Є" 17.01.2012.


Нещодавно у Києві відбулася презентація нової книги Михайла Бриниха "Хліб із хрящами" (видавництво "Ярославів Вал"). Презентацію вів письменник і директор видавництва Михайло Слабошпицький.Книга присвячена темі живих мерців, події відбуваються в одному із сіл Київської області. Назва села неіснуюча, але більшість персонажів мають реальні прототипи, зізнався автор...

На обкладинці - сюрреалістична робота культового французького художника Олівера де Сагазана, який особисто дав дозвіл на її використання.
Поет Павло Вольвач про книгу: "Це дуже радикальний і цікавий роман, який знайде свого читачів серед усіх категорій. "Поет Павло Щириця: "Це роман про кризу віри в себе, в людей, які тебе оточують; про силу цинізму, бо не випадково один з головних персонажів - священник..."На презентацію також завітали письменниці  Світлана Короненко і Вікторія Стах.Відвідувачі жваво реагували і ставили досить гострі запитання стосовно живих мерців й містичних подій у житті самого автора.Серед уважних читачів був помічений дизайнер і викладач Павло Салига.Комусь із читачів однієї книги виявилося мало.Під час презентації Михайло Бриних сказав: "Я б дуже хотів аби книга викликала бажання посміятися, бажання поплюватися чи проблюватися... Я взагалі пропонував продавати книгу у паперових пакетах для блювання, але це були б додаткові витрати...  "А все дійство присвячене живим мерцям закінчилося мирною автограф-сесією.

_____________________
Всі фото Ганни Короненко
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
ТЕГИ: Слабошпицький,Книгарня Є,Ярославів Вал,Бриних,Хліб із хрящами
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.