Новий голова Спілки письменників і перший вечір-презентація за його участі. ФОТО

23 листопада 2011, 20:50
Власник сторінки
Журналист
0
5167

Книгу "Замок над Водаєм" презентували сьогодні (23.11.11) у приміщенні НСПУ. Презентацію вели письменник, шевченківський лауреат, книговидавець Михайло Слабошпицький і голова НСПУ Віктор Баранов.

Роман "Замок над Водаєм" було написано Сергієм Домазаром, людиною, біографія якої варта цілого фільму.

Автор цієї книги майже усе своє життя прожив під чужим прізвищем, він пережив дві війни, вязницю, і врешті решт емігрував. Справжнє авторове прізвище Сергій Федорович Давиденко. Літературне псевдо - Іван Сагайда.

І саме від імені Івана Сагайди і йде розповідь у цьому історичному романі, романі, де привідкривається завіса над таємницями історії України початку 20-го сторіччя...


Саме про це й говорили на вечорі-презентації роману у Спілці письменників. Презентацію вели письменник, шевченківський лауреат, книговидавець Михайло Слабошпицький і голова НСПУ Віктор Баранов.Голова Спілки письменників Віктор Баранов.Письменник і книговидавець Михайло Слабошпицький.Вечір-презентація був насичений виступами.Зал був переповнений.А це та книга - "Замок над Водаєм", автор - Сергій Домазар (29.08.1900. Пирятин — 18.07.1987. Сідней).

Для того, щоб уявити, що відбувалося у житті автора, через що довелося пройти і як дивом вдалося вижити, раджу прочитати чудову статтю присвячену його біографії на сайті газети "Літературна Україна" http://litukraina.kiev.ua/27domazar.html
 
Докладніше про сам роман "Замок над Водаєм" можна прочитати на сайті видавництва "Ярославів Вал", а саме тут http://yarval.org.ua/?action=news&id=3Примітка: відразу перепрошую за якість фотографій, фотографувала мобільно-телефонним пристроєм.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Журналисты
ТЕГИ: Слабошпицький,Ярославів Вал,Віктор Баранов,Домазар,НСПУ,Замок над Водаєм
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.