Браво, афганці! Ще є в країні офіцери!

15 февраля 2012, 16:16
журналист
0
8724

Такого ще ніколи не було в Україні. Так демонстративно свою огиду до влади люди ще не проявляли!

Ніколи ще, під час державних заходів, люди не поверталися спинами до керівників держави. 

Але сьогодні це сталося. Під час покладання квітів воїни-інтернаціоналісти повернулися спинами до президента Януковича.  

Це - справжня акція непокори та незгода з діями режиму, який займається геноцидом народу.  Можна навіть сказати, що це кульмінація багатотисячних акцій протесту пенсіонерів, чорнобильців, афганців, підприємців, вчителів та медиків.

Картина для влади вимальовується вбивча – народ не лише негативно сприймає дії влади, а й НЕ ПОВАЖАЄ її.

Цей мовчазний демарш  неповаги до очІльників держави – оцінка президенту Януковичу за дворічне царювання. Соціологи попереджають, що на виборах Партію регіонів очікує неприємний сюрприз -рейтинг партії вже зараз став вдвічі меншим, регіонали вже давно не є лідерами за рейтингом , а восени картина може бути ще сумнішою для ПР.

Янукович, через свої диктаторські дії, опинився в повній ізоляції. Його не поважає демократичний світ, в «пристойних домах» його не приймають. Тепер своє презирство продемонстрував власний народ.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.