Чи повинен злодій сидіти в… Кремлі?

25 февраля 2012, 18:20
Владелец страницы
Журналіст, письменник
0
3512

Відеоряд бурхливих подій у Пітері. Виступи лідерів опозиції - Сергія Удальцова, Гаррі Каспарова, Олексія Навального на мітингу в місті над Невою. Цим переймається нині вся Росія…

Росія впевнено і невідворотно прямує до свого рубікону – 4 березня, коли тут мають відбутися вбори нового глави держави.
Із розпалу гнівного політичного протистояння, нагнітання пристрастей, яке зростає день при дні, вже можна чітко спрогнозувати, що наступного вихідного все аж ніяк не закінчиться, а, либонь, тільки розпочнеться. А не приведи Боже, влада звично вдасться до масових фальсифікацій на виборчих дільницях, при підрахунку голосів (а як же ж її перемогти інакше, коли на диби проти заколоту тандему вже виступає значна частина суспільства!), тоді все може бути непередбачуваним.
Що це саме так, ви зможете зрозуміти, відчути, побачити, якщо оживите запропоновану мною електронну адресу у вашому YouTube.
Спарва в тому, що в суботу, 25 лютого, в Санкт-Петербург із Мовскви приїхали лідери спротиву проти влади В. Путіна – Сергій Удальцов, Гаррі Каспаров і Олексій Навальний. Під їх керівництвом у Пітері відбулася протестна хода, а потім і мітинг на Конюшенній площі. За повідомленням організаторів акції, в ньому взяли участь понад десять тисяч жителів Санкт-Петербурга, який є родинною колискою нинішній кремлівських вождів.
Вслухайтесь у ці полум’яні виступи і ви самі зрозумієте, чи зможе Росія бути такою й далі, після 4 березня, якою вона нині є. Вслухайтесь до лозунгів, які звучали нині у Пітері, вдивіться в обличчя цих рішучих, розумних людей.
Думаю, що українцям є теж чому повчитися в наших північних сусідів.

Відео тут -

http://www.youtube.com/watch?v=keqItfCZzas&feature=player_embedded#!
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.