Справжня мета заяв МЗС- "холодна війна" Банкової з усім світом?

29 февраля 2012, 19:43
журналист
0
4058

"Гальма" у влади зникли, тому що вона вже усвідомила, що кінець режиму буде скоро і він неминучий.

Цей режим щодня продовжує дивувати країну та світову спільноту. 

Справжня мета заяв МЗС- "холодна війна" Банкової з усім світом? 

Навіщо прес-служба цього відомства систематично та цілеспрямовано робить заяви, які компрометують країну в очах всього світу? 

Нещодавно  МЗС України нарвалося на заяву МЗС Канади, тому що "профффесори медицини" з зовнішньополітичного відомства стали критикувати кваліфікацію канадських лікарів, які виконували гуманітарну місію та робили обстеження Юлії Тимошенко.

Вчорашня заява прес-служби МЗС  України  та сьогоднішня інформація про те, що главу Представництва Європейського Союзу в Україні Жозе Мануеля Пінту Тейшейру викликають "на килим" в будинок  МЗС здивувала й громадян України й керівників ЄС.  

Майя Кочіянчич, речниця Представника ЄС у справах зовнішніх відносин та безпекової політики Кетрін Ештон, наголосила, що ЄС вважає невиправданими та необґрунтованими напади на пана Тейшеру,  професійні якості якого не підлягають сумніву.  

Що залишилося поза цією дипломатичною заявою Євросоюзу зрозуміло.  ЄС в черговий раз переконався, що заяви режиму Януковича про першочерговість європейського вектору розвитку України - це "слова-бульбашки", які нічого спільного не мають з реальними справами.   

Влада лише декларує про прихильність до європейських цінностей. Однак,  робити гарну міну при поганій грі режиму Януковича вдається все складніше.  Невже оточення Януковича не розуміє, що їх може очікувати доля білоруських чиновників, у відношенні до яких введено санкції з боку країн ЄС? Розуміють! Тому нерви здають! Виконавців  далеких від законності наказів з Банкової  не пускатимуть в демократичні країни. А вони звикли  в країнах ЄС лікуватися, купили маєтки, відкрили банківські рахунки, там мешкають їх родини. "Гальма" у влади зникли, тому що вона вже усвідомила, що кінець режиму буде скоро і він неминучий.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.