Дзвенить у Європі, як музика твіст: "Найкраща команда - це наш "Металіст"...

8 марта 2012, 11:00
Журналіст, письменник
0
1141

Пісня-речівка для фанатів харківського футбольного клубу "Металаіст", який став грозою для прославлених європейських команд-грандів...

Сьогодні, 8 березня, в Україні великий футбольний день. Свято для багатьох уболівальників, яким до душі нинішній рівень ігрових гараздів харківської команди "Металіст". Насамперед, на міжнародному рівні. Адже, як відомо, всі наші клуби лише облизнулися на європейській арені – і не в міру захвалений "Шахтар", і "Динамо", яке вже десятиліття накульгує, і що найголовніше – не лікує задавненої хвороби

Вони "успішно" позбулися в нинішньому спортивному сезоні своїх високих міжнародних орбіт. І тільки "Металіст" грає на наших душах немовби на цимбалах, іскриться перемогою за перемогою. Громить усіх європейців. Аж поки не дійшов до 1/8 фіналу Ліги Європи. І саме сьогодні ввечері зіграє один із перших матчів в цій частині розіграшу з грізною командою "Олімпіакос" із Греції.

Є у мене давній приятель, який фанатично вболіває якраз за нинішній "Металіст". Цими днями він мене приємно вразив, запропонувавши опублікувати в моєму блозі ним написану пісню-речівку для фанатів харків'ян. Можливо, як висловився, її прочитає якийсь самодіяльний композитор, покладе на музику. Чи сподобається вона футбольній публіці, яка вряди-годи не знає як уславити в Харкові, або ж на виїзних матчах своїх улюбленців. Така пісня-речівка могла б надихати всіх причетних до футбольних змагань на нові звершення, адже добрі слова мовлено в ній і про головного тренера (англійською – коуч – авт..) Мирона Маркевича, і президента клубу Олександра Ярославського.

Мій приятель удатно зарифмував під гнучку крикливу речівку ледь не весь склад "Металіста". У порівнянні з нинішніми піснями, які безграмотні, написані суржиком звучать зі сцен і теле- радіоефірів, на моє приватне переконання, є справжнім літературним шедевром.

Утім, оцінюйте самі.

Пісня-речівка фанатів футбольного клубу "Металіст"

Дзвенить у Європі,

Як музика твіст:

"Найкраща команда -

Це наш "Металіст"!Приспів:

А наша коса –

Тайсон й Соса.

А Папа Гуйє

Вище всіх б'є …

А наша оса –

Крістальдо й Соса.

А Папа Гуйє –

Перемогу кує!Запрягайте, Мироне!

Пане коуч Маркевич.

Тремтіть стадіони:

Атакує сам Девіч!Приспів:

А наша краса –

Це Бланко й Соса.

А Папа Гуйє

Знає своє…

А Божа роса –

Хав'єр і Соса.

А Папа Гуйє –

Перемогу кує!Президент Ярославський -

Футбольній наш Цар!

Шелаєв, Валяєв, Андрій Воробей,

Українець Едмар. Удар! Удар! Удар!Приспів:

А наша коса –

Вільягра й Соса.

А Папа Гуйє

Вище всіх б'є

А наша краса –

Горяйнов й Соса.

А Папа Гуйє –

Перемогу кує!На коліна, Європо!

А ми – в повен ріст!

Переможно крокує

Наш клуб "Металіст"!Приспів:

А наша краса –

Це Марлос й Соса.

А Папа Гуйє

Знає своє…

А Божа роса –

Це Чонка й Соса.

А Папа Гуйє –

Перемогу кує!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.