Віктор Янукович - "бідний родич" Володимира Путіна?

23 марта 2012, 12:01
журналист
0
1439

Віктор Янукович та його почет проживали в найдорожчому готелі Москві за рахунок росіян. З чого б така щедрість?

Після низки гучних  корупційних скандалів президент ФРН Крістіан Фульф пішов у відставку. Він взяву дружини бізнесмена Егона Гіркенса під малі відсотки (4%) півмільйона євро на будівництво будинку. Зазвичай цей відсоток у німецьких банках складає 5 відсотків.

Ця історія обурила німецьке суспільство. Результат – німецький президент у відставці.

Український президент Віктор Янукович дозволяє собі бути "на утриманні" Москви.  Чи стане це приводом для гучного скандалу?

Сьогодні  прес-служба президента повідомила, що проживання президента Віктора Януковича та його делегації у найдорожчому готелі Москви було оплачено російською стороною.

ЗМІ цитують відповідь прес-служби глави держави «Українській правді»: "В рамках візиту президента до Російської Федерації 19-20 березня цього року російська сторона взяла на себе витрати щодо проживання глави держави та восьми членів делегації".

"З огляду на пропозицію приймаючої сторони, переважна частина української делегації розміщувалася у готелі Radisson "Україна", що було зумовлено зручністю розташування, а саме близькістю до місць проведення основних заходів за програмою візиту", - це також цитата з «Української правди».

Виникає запитання: «З чого така щедрість з боку росіян?».

Керівники сусідньої держави могли розщедритися лише, якщо щось хотіли б в обмін.

Що хотіли? Чому президент України дозволив брати цю «милостиню»? І чи стане ця історія для гучного скандалу з подальшими висновками. Хоча, не впевнена, що висновки будуть такими самими, як у європейській Німеччині.

В європейській країні ця історія точно б стала вагомою причиною для створення слідчої комісії з подальшими, неприємними для влади висновками.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.