Пекло в центрі Києва (відео)

4 апреля 2012, 08:24
журналист
0
4563

Раджу всім подивитися цей документальний фільм Костянтина Усова. Жахлива правда про людей, які роками знаходяться у Лук’янівці і провина яких ще не доведена!!!

Ніколи не могла уявити, що таке пекло. Тепер зрозуміла. Пекло знаходиться в центрі європейської столиці за адресою Дегтярівська,13. Я шокована побаченим та почутим. Не думаю, що треба переповідати зміст цього фільма. Кадри з документального фільма-розслідування журналіста ТВі Костянтина Усова вражають. В цьому пеклі роками знаходяться люди, провина яких ще НЕ ДОВЕДЕНА !!!

Раджу всім подивитися цей документальний фільм, щоб зрозуміти, що в Україні панує середньовіччя. І що поки є такі Лук’янівки, в яких  люди, вина яких не доведена, знаходяться роками, Україні до цивілізованого світу дуже далеко. Влада, яка зберігає такі репресивні установи з нелюдяними умовами має понести за це відповідальність. Дякую Костянтину за його професійність та громадянську позицію. За те, що світ може тепер дізнатися правду про це пекло. Це справжнє журналістське розслідування! Костя заслуговує і звання "Журналіст року" і нагороду Телетриумфу,  і  інші нагороди в галузі журналістики за те, що зробив неможливе:  розповів світу про закриту від суспільства та світу установу- пекло з назвою Лук’янівка.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.