Рейтинг хабарів за те, щоб влаштуватися на роботу (Інфографіка)

21 июня 2012, 14:42
0
3099

Ми вперше визначили величину хабарів на основі об'єктивних даних. Щоб влаштуватися гінекологом, необхідно викласти 7 тис. доларів. Потрапити на посаду водія маршрутки - вистачить трохи більше тисячі

Українці віддячують не лише за те, щоб отримати роботу, і не тільки щоб її втримати, але й для того, щоб по-людськи звільнитись. Джерелом достовірної інформації про хабарі, які українці дають за роботу, для нас стали дані із Єдиного державного реєстру судових рішень.

У постановах і ухвалах служителів Феміди вказано конкретні цифри за конкретні посади, факти давання хабарів зафіксовано документально співробітниками управлінь по боротьбі з економічною злочинністю, СБУ, міліцією, ДАІ та іншими правоохоронцями.

Ми опрацювали документи, що стосуються близько 300 справ, які могли мати стосунок до хабарів за працевлаштування. Із сум, які називались у судових засіданнях можна зрозуміти не лише ступінь нахабства продавців, але й амбіції покупців, які очевидно у багатьох випадках готові «відбивати» куплені посади.

Крім того, виявилось, що приблизно у третині випадків мова йде про шахраїв, які ніколи не збиралися працевлаштовувати жертву.

Рейтинг

Texty.org.ua
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.