ЄВРО 2012. Команда Греції як приклад для наслідування?

23 июня 2012, 18:00
Владелец страницы
Журналіст Першого Національного телеканалу, юрист
0
1225

Головне грати для своєї країни і кожного вболівальника окремо...

Послухала сьогодні інтерв'ю відомого журналіста CNN Педро Пінто з нападником збірної Греції Георгісом Самарасом, автором вчорашнього голу у ворота збірної Німеччини. 
Сподобалось його ставлення і повага до кожного з футболістів своєї команди і до своєї країни. 
Може саме завдяки таким якостям Греція проходить до чвертьфіналу Євро і їх вже по праву називають "сенсацією" чемпіонату...
Не змогла не поділитися деякими його міркуваннями.  

Георгіс Самарас: " Ми дуже відкриті один для одного. Ми є одна велика родина. Якщо в когось виникають певні проблеми, ми завжди підтримуємо один одного.  Кожного дня намагаємося створювати позитивну атмосферу всередині колективу. Ми не граємо заради грошей та популярності. Перш за все, граємо як національна команда, для того щоб творити славну історію нашого народу. Ми граємо для кожного вболівальника окремо. Також в нас немає яскраво вираженого  егоїзму в команді. В нас немає суперзірок. Інколи суперзірки знаходяться поза командою, будучи в ній. Але головне, все ж таки бути разом. Бути командою."
Може саме в цьому секрет успіху добре збалансованої команди?
Може дійсно прислухатися до цих слів? І нашій збірній також... 
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
ТЕГИ: Євро 2012
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.