Інтерактивний рейтинг вищих навчальних закладів

16 июля 2012, 07:16
0
1427
Інтерактивний рейтинг вищих навчальних закладів

Пропонуємо вам перший рейтинг українських "вишів", у якому вони порівнюються не у цілому, а по окремим спеціальностям.

В минулому році ми розробили рейтинг вищих навчальних закладів, який було вперше побудовано на чіткому та об'єктивному показнику: середньому балу ЗНО серед абітурієнтів, що подали заяви на вступ.

Ідея досить проста: чим більше дітей з високими показниками незалежного зовнішнього оцінювання хочуть потрапити в якийсь університет, тим він краще. Для створення того рейтингу були використані дані вступної кампанії від 2010 року.

В цьому році ми вирішили піти далі. Використовуючи більш свіжі дані по вступу до ВНЗ за 2011 рік, ми порівняли вищі навчальні заклади по будь-якій спеціальності - наприклад, де найкраще вивчати економіку?

Результати ви можете побачити з атакою адресою: http://chooz-vooz.texty.org.ua/

Цей проект - спільна робота рекламної агенції РАМ та Текстів.

Колеги з РАМ розробили інтерфейс http://chooz-vooz.texty.org.ua. Участь з нашого боку: дані та обговорення, як повинен виглядати кінцевий продукт.

Texty.org.ua


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
ТЕГИ: інфографіка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.