"Заради України". Фільм про Юлію Тимошенко.

18 сентября 2012, 07:34
журналист
0
1622

Хоча, якщо подивитися глибше, це фільм про Україну та нашу історію.

Юлію Тимошенко можна любити або не любити, можна критично оцінювати її кроки у політиці…. Однак знаю твердо, що байдужих до неї немає.

Чи багато таких політиків в Україні? Думаю, що питання риторичне.  

http://www.youtube.com/watch?v=dFMDLvWVnFk

 Якщо замислитися, то життя найбільш харизматичного українського політика – Юлії Тимошенко  - тісно переплелося з новітньою українською історією.

Її історія  – центральна у фільмі, а перед очима проходить історія становлення України…

Усі знакові події, якими може пишатися суспільство, які піднімали дух нації, проходили за її активної участі. Можна згадати акції «Україна без Кучми», «Повстань, Україно!», Помаранчеву революцію, активізацію цивілізованих стосунків з країнами ЄС. А є у фільмі і нагадування про ганебні сторінки історії, про судилища над політиком, який і зараз не підкоряється системі.

Учора цей фільм був в ефірі Першого національного. У рамках часу, наданого  партіям для ведення передвиборної агітації. Якби не жорстка вимога закону про надання ефірного часу для всіх учасників виборів, цей фільм могли б і не побачити люди.

Хто не бачив - подивіться, бо є про що згадати та над чим розмірковувати…

Порівняння не на користь діючої зараз влади, але нова сторінка історії України може бути більш оптимістичною та яскравою, просто всім нам треба набратись мужності та її написати.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.