ДТП на дорогах Києва. Інфографіка

24 сентября 2012, 10:32
0
6486
ДТП на дорогах Києва. Інфографіка

25 тисяч записів про випадки на дорогах на одній карті

З-понад 60 тисяч ДТП, які трапилися на дорогах Києва у 2011 році, нам вдалося прив'язати до координат на мапі близько 25 тисяч записів. Перед вами перший результат роботи з цим цікавим набором даних.

Найбільш небезпечною є ділянка у центрі міста, з вулицями Кіквідзе-Лесі Українки-Басейної-Хрещатика-Грушевського-Московської, з особливою концентрацією в районі Бесарабки. Другою ділянкою, де сконцентровано багато ДТП, є початок Подолу починаючи з Поштової площі.

Натомість Оболонь це район, в якому кількість ДТП одна з найменших.

Клікніть на картинку, щоб побачити у повний розмір

Як і очікувалося, більша частина ДТП в першій половині доби (жовті позначки) відбувається у напрямку до центра Києва. Ситуація протилежна в другій частині доби.

Ця карта - лише перший результат роботи з інформацією про дорожні випадки, на наступному тижні очікуйте подальший аналіз, в тому числі по маркам автівок, а також дослідження ДТП за першу половину цього року.

Дані вдалося отримати за допомогою офіційного інформаційного запиту до ДАІ.
Картографічні дані мапи Києва отримані завдяки проекту OpenStreetMap

Texty.org.ua
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.