Україна вітає ЮЛЮ! (відео)

27 ноября 2012, 09:09
журналист
0
1460

У Юлії Тимошенко День народження. Сьогодні вона за гратами. Її сховали від людей, однак відібрати повагу до неї та любов українців ніяким режимам не під силу.

Сьогодні День народження найяскравішого українського політика, справжнього лідера - Юлії Тимошенко.

Любов людей неможливо купити. Харизматичним політиком  та справжнім лідером треба народитися.  На президентських виборах Юлію Тимошенко підтримали 11 мільйонів. Сьогодні, впевнена, таких людей було б набагато більше.

Цього боїться влада Януковича, цього боїться він сам. Однак, президент має зрозуміти, що ніякий бруд, ніякі нові абсурдні замовні справи вже не зменшать впливовість Юлії Тимошенко. Вона, навіть за гратами, продовжує формувати порядок денний в країні.

Президент має зрозуміти, що всі його «радники», які стоять за ув‘язненням Тимошенко та Луценко запропонували йому хибний шлях, бо продовжуючи політичні репресії, він, врешті-решт, знищує не політичних опонентів, а самого себе.

Все це треба зрозуміти та сприйняти, набратися мужності, подолати свій страх і звільнити політичних в‘язнів.

 Шкода, що вже другий свій день народження Юлія Тимошенко знаходиться за гратами...

Думаю, що багато людей хотіли б сьогодні сказати теплі та добрі слова на її адресу. Впевнена, що вони їх напишуть у соціальних мережах.

З Днем народження, Юліє!

http://youtu.be/2zsxVffrXYg

P.S. Хочу звернутися до штатних ботів Партії регіонів, або тих, хто не є прихильником Тимошенко та попросити залишатися людьми і не писати брудні пости під цим блогом. Колись у вас також буде день народження, а зло має властивості повертатися до того, хто його породжує.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.