Юлія Тимошенко: вірте, любіть, творіть добро. (Відео)

4 мая 2013, 20:54
журналист
0
2171

Привітання Юлії Тимошенко з Великднем

pr_b7087.jpgПривітання Юлії Тимошенко із святом Воскресіння Христового 

- Майже дві тисячі років християнський світ відзначає свято світлого Воскресіння Христового! І кожного разу Великдень переживається християнами заново. 

Знову в наших серцях воскресає Син Божий, знову відроджується Весна, знову цвітуть вишні та яблуні. 

Великдень - це свято оновлення, свято чистоти і радості. Люди йдуть до церкви, родини збираються за святковим столом, бажають щастя і добра ближньому. Такі, здається, прості та непомітні речі, але вони дуже важливі і необхідні кожній людині, бо все це і є життям! Цінуйте і шануйте кожну мить, даровану Господом нашим! Ми існуємо в цьому світі, на цій Землі, бо потрібні Йому, бо Він любить і береже нас! 

Я хочу, щоб сьогодні світ став хоча б трішечки добрішим і чистішим. І в наших силах змінити життя, зробити його кращим. Відкрийте один одному обійми. Вірте, любіть, творіть добро і прощайте. Це - наша місія. Це - місія людства. 

Христос воскрес! 

Зі святом вас, мої дорогі! 

Юлія Тимошенко, 
Харків
http://www.youtube.com/watch?v=p7etYHQ1zms&feature=youtu.be
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.