Обращение Юлии Тимошенко ко Дню Европы

17 мая 2013, 15:40
журналист
0
1495

Манипулятивные технологии Дидковского беспочвенны

Юлія Тимошенко: усунення режиму – перший пункт нашої європрограми

 
pr_b4575_.jpgЗвернення Юлії Тимошенко у зв'язку зі святкуванням Дня Європи

- День Європи поступово, рік за роком, відвойовує своє місце в нашому святковому календарі. Ще позаминулого та на початку минулого століття наші предки-генії, світочі української національної думки дали нам ясний дороговказ – повернутися на наше природне історичне місце, до Європи.

"Стояти ногами й серцем в Україні, свої голови держати в Європі", - радив нам Михайло Драгоманов. "І ми в Європі", - відповідав йому однією з найкращих своїх статей Іван Франко, який вважав нас, українців, "живим огником у сім'ї європейських народів і діяльним співробітником європейської цивілізаційної праці". "Дайош Європу!", - наказав нам понад 80 років тому Микола Хвильовий і поплатився за це життям.

Як і Хвильовий, я "розумію Європу як психологічну категорію", яка виводить нас на "великий тракт прогресу".

Момент нашого остаточного повернення до Європи сьогодні одночасно і близький, і далекий як ніколи. Близький, тому що наші європейські партнери зробили все, щоб Україна стала частиною Європи та простягнули нам руку щирої дружби. Але далекий, тому що ця рука зависла в повітрі перед надмірним та неспотвореним інтелектом обличчям українського режиму.

Євроінтеграційне словоблуддя представників влади нікого не повинно вводити в оману. Судити слід не по словах. Режим уже четвертий рік зводить між Україною та Європою новітню залізну завісу відчуження, насаджуючи в Україні політичне та економічне середньовіччя, яке кричуще суперечить європейським цінностям.

Дорога до Європи відкрита, але великою гнилою колодою лежить на цьому шляху корумпований авторитаризм. Поки ми його не поборемо, Україна не повернеться до Європи, а Європа як спосіб організації нашого життя не прийде до України. Усунення Януковича від влади – це перший насправді дієвий пункт нашої євроінтеграційної програми.

Поки в Україні буде такий шабаш, як зараз, угода залишатиметься лише на папері "сумними рядками", навіть якщо буде підписана. Але правляча сім'я рано чи пізно посяде своє місце в минулому української історії, і тоді угода стане надійною основою для розбудови наших стосунків з ЄС, а її виконання створить умови для нашої заявки на повноправне членство в Євросоюзі!

Це – не просто слова. Це – мій план.

Із святом, друзі!

Юлія Тимошенко,
16 травня 2013 року,
Качанівська колонія, м. Харків
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.