Не вірю в збіг обставин

11 сентября 2013, 09:37
журналист
0
1156

Померла людина, жінка… У Лук‘яніському СІЗО вона перебувала в одній камері з Юлією Тимошенко…

Смерть сусідки Юлії Тимошенко може свідчити про спроби отруєння, - заява "Батьківщини"

http://byut.com.ua/news/15879.html

 Сьогодні стало відомо, що від раку шлунку померла колишній керівник управління КМДА Світлана Макеєва.

 Партія "Батьківщина" висловлює глибоке співчуття родині та близьким цієї жінки, яка у 2011 році кілька місяців ділила з Юлією Тимошенко камеру в Лук'янівському СІЗО.

 Разом з тим, партія серйозно стурбована інформацією про смерть Світлани Макеєвої.

 Хочемо нагадати, що і під час перебування Юлії Тимошенко в Лук’янівському ізоляторі, і після того в Харкові ми кілька разів били на сполох через появу у лідера опозиції симптомів невідомої хвороби. Зокрема, на її тілі з'являлися множинні гематоми загрозливих розмірів, етіологія яких так і не була з'ясована.

 Юлія Тимошенко та її рідні упродовж усього часу незаконного ув'язнення вживають всіх доступних заходів безпеки. Зокрема, з першого дня арешту лідер опозиції вживає тільки ту їжу, яку їй передає родина. Водночас нам відомо, що під час спільного перебування в Лук' янівці Світлана Макеєва періодично харчувалася тим, що було приготовано в СІЗО і що теоретично могла би вживати і Юлія Тимошенко.

 Причини виникнення хвороби, через яку не стало Світлани Макеєвої, досі не вивчені досконало. Тому ми не можемо виключати, що рак шлунку міг розвинутися в тому числі і через систематичні спроби отруєння.

 З огляду на це ми наполягаємо на негайному проведенні комплексної діагностики організму Юлії Тимошенко в умовах незалежної від української системи охорони здоров'я клініки, оскільки довіряти вітчизняному МОЗ взагалі, а особливо в умовах підозри на систематичне отруєння, немає сенсу.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.