«Тисяча і один танк». Східні незвані гості не у казку попали

18 червня 2024, 11:23
Власник сторінки
експерт, політолог
0
37
«Тисяча і один танк». Східні незвані гості не у казку попали

Більше тисячі рашистських танків знищили підрозділи СБУ на фронті за час повномасштабного вторгнення.

Як уточнює Служба безпеки, круглої цифри було досягнуто цими днями, а всього їхні бійці за допомогою бронебійного озброєння та безпілотних комплексів «заметалобрухтили» 1006 танків ворога.

Причому найбільшу кількість ворожої бронетехніки було знищено під час боїв у Донецькій та Харківській областях: «Використовуючи важку бронетехніку, агресор часто намагався прорвати позиції українських захисників і забезпечити прикриття штурмових груп окупантів. Крім того, ворог регулярно залучав танкові зʼєднання для проведення атак на укріпрайони Сил оборони на Запоріжжі. Для вогневого ураження російської бронетехніки Служба безпеки проводила ефективні оперативно-бойові операції спільно з підрозділами ЗСУ».

Якщо прикинути вартість російських танків, які знищили підрозділи Служби безпеки з 24.02.2022, то виходить більше двох мільярдів доларів за найскромнішими підрахунками. Вартість одного російського танку  залежно від моделі складає від $2-3 млн за Т-72 до $4,5 млн за новий Т-90 «Прорив».  

Співробітники Служби безпеки говорять, що у їхнього керівника Василя Малюка бойові підрозділи та їх забезпечення - на особливому рахунку. Щоб «тримати руку на пульсі», Малюк особисто відвідує позиції бійців Служби на фронті. Свій підхід до цього питання він позначив ще у першому інтерв’ю, яке дав ще у статусі виконуючого обов’язки голови СБУ: «Участь у гарячих точках, від острова Зміїний до Сєверодонецька – всюди є наші фахівці. Це топові військовики, ті, хто виконує найскладніші завдання».

 Оцінюючи інтенсивність виснаження танкових резервів ворога під час повномасштабної війни в Україні в цілому, OSINT об’єднання «Військовий віщун» на основі зібраної ним інформації окреслює два основні сценаірї: 

Оптимістичний (12-18 місяців).  Виснаження танкових резервів шляхом збільшення інтенсивності боїв. 

Поміркований (18-24 місяців). Виснаження основних резервів танків на базах зберігання.  

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.