Відео: Ярослав Годунок про ворожі ІПСО, Залужного та диванних експертів

14 лютого 2024, 17:27
Власник сторінки
yasyashpil@gmail.com
0
10

Ярослав Годунок, відомий як «Народний Розбійник», воює з лютого 2022 року. Сьогодні він опублікував відео, в якому закликав припинити срачі в мережах та не поширювати вирвані з контексту відеонарізки

Сьогодні він опублікував відео, в якому закликав припинити срачі в соціальних мережах та поширювати вирвані з контексту нарізки з відео, де він критикує військово-політичне керівництво. 

Пряма мова: «Не дивлячись на все, і на всю критику, яка сьогодні відбувається, треба враховувати помилки, які були. І я помилявся. І я впевнений, що це визнав Головнокомандуючий… Давайте так – хто на війні не помиляється?  Не помиляється знаєте хто? Той, хто сидить на дивані і всяку розповсюджує чушь. Або нарізає відосіки, і потім їх розповсюджує як зраду в моїй країні. Оце ці люди ніколи не помиляються. Вони на дивані уміють воювати, розповідати як це робити, вони знають, звідки береться зброя, знають скільки у нас її на складах, де знаходяться синочки депутатів, і вони підуть після них… Мене вже це все дістало. (…) Президент має право зняти Головнокомандуючого чи будь-яку посадову особу, яку він призначав. Я ПРОТИ того, щоб Залужний пішов у відставку, але Президенту видніше. Він несе сьогодні відповідальність!".

Ярослав закликав українців припинити поширювати інформацію, яка несе розбрат в українському суспільстві та грає на руку ворожим центрам ІПСО. Єдиним шляхом до перемоги над сильним та підступним ворогом є об’єднання українського суспільства.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: інформаційна війна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.