Окупанти застосували на Луганщині "Уран-6": раніше його використовували в Сирії

08 квітня 2022, 18:24
Власник сторінки
історик, юрист
0
36
Окупанти застосували на Луганщині  Уран-6 : раніше його використовували в Сирії

Комплекс "Уран-6" використовувався під час військової інтервенції рф у Сирії та Нагірному Карабаху. Наразі комплекс "Уран-6" використовується російськими окупантами в умовах реальних бойових дій на Сході України.

За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа", на окупованих територіях Луганської області наразі зафіксовано застосування російськими загарбниками новітньої розробки впк рф багатофункціонального робототехнічного комплексу розмінування "Уран-6".

Багатофункціональний робототехнічний комплекс розмінування "Уран-6" призначений для інженерної розвідки та розмінування місцевості від протипіхотних мін та вибухонебезпечних предметів у режимі дистанційного керування.

Комплекс "Уран-6"  виконує такі завдання: розчищення мінно-вибухових загороджень, скупчень будівельного сміття та дротяних загороджень завтовшки до 8 мм; засипання траншей, створення насипів та брустверів, вирівнювання ділянок місцевості; викопування знешкоджених дорожніх мін; короткочасне буксирування колісних та гусеничних машин (автомобілів та танків).

Оператор може управляти комплексом на відстані 50 метрів через укриття, якщо укриття немає - на відстані 150 метрів.

Комплекс "Уран-6" використовувався під час військової інтервенції рф у Сирії та Нагірному Карабаху. Наразі комплекс "Уран-6" використовується російськими окупантами в умовах реальних бойових дій на Сході України.

Варто зазначити, що Росія  перетворила Донбас на випробувальний полігон для свого найновішого озброєння і відпрацьованих тактик ведення бою.

Нагадаю, 9 липня 2015 року була оприлюднена інформація аналітичного відділу ГІ "Права Справа" щодо застосування бойовиками в тестовому режимі автоматизованої станції перешкод Р-330Ж "Житель".

20 жовтня 2016 року європейські дипломати звернулися до делегації РФ з вимогою пояснити присутність Р-330Ж "Житель", що блокує зв'язок на підконтрольних сепаратистам територіях східної України згідно спостережень СММ.

8 червня 2015 року заступник секретаря Ради нацбезпеки і оборони України (РНБО) Олександр Литвиненко в ході засідання міжпарламентської ради "Україна-НАТО" підтвердив інформацію ГІ "Права Справа" про присутність на Донбасі російських комплексів радіоелектронної боротьби "Ртуть", яку аналітичний відділ організації оприлюднив ще 14 грудня 2014 року.

18 березня 2018 року була оприлюднена інформація аналітичного відділу ГІ "Права Справа", про тестування новітньої розробки російського ВПК РЕБ "Інфауна" в умовах реальних бойових дій на Сході України.

Збройні сили України дають відсіч ворогу! Ми – під надійним захистом наших військових. Зберігаємо спокій і віримо в ЗСУ!

І головне – віримо в нашу перемогу!


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.