У Києві були проведені військові навчання

27 августа 2021, 13:47
Владелец страницы
0
28239

Із 7 до 13 серпня в Києві пройшли навчальні збори з резервістами та військовозобов’язаними 112-ої окремої бригади територіальної оборони (ТрО) щодо практичних дій з оборони столиці.

Участь у заході беруть офіцери, сержанти, солдати, – загалом понад 200 чоловіків та жінок. Головне завдання цих навчань – відпрацювати практичні дії підрозділів під час виконання завдань з територіальної оборони столиці. Навчання передбачають бойові завдання, охорону критично важливих об’єктів, забезпечення надійного функціонування органів державної влади та місцевого самоврядування, підтримку правопорядку та безпеки в столиці. Такі заходи дають можливість відточити теоретичні знання на практиці для резервістів та військовозобов’язаних. Ми маємо розуміти, що безпека держави залежить від рівня підготовки кожного її громадянина!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Київ,військовослужбовці,військові навчання,військові,территориальная оборона
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.