РПЦвУ не перестає дивувати

26 августа 2021, 07:50
Владелец страницы
0
26266
РПЦвУ не перестає дивувати

Не одноразово в Інтернеті зустрічала статті, де були висвітлені матеріали про...

Не одноразово в Інтернеті зустрічала статті, де були висвітлені матеріали про те, як, нібито, усі акції протестів проти візиту Вселенського патріарха Варфоломія в Україну організовувала громадська організація «Мирян» виключно зі своїх інтересів. Та, як би хто не говорив, усі ми чудово знаємо, що диму без вогню не буває  - так і є.

23 серпня представники РПЦвУ, НЕ «Миряни», провело молитовне стояння біля пам’ятника Ватутіну, який знаходиться в Маріїнському парку. На черговій «БОЖІЙ ЛІТУРГІЇ» вони уже не мали, що сказати, так почали вигадувати історії давніх літ та згадувати якусь грамоту 1686 року. А ось що це за грамота Вселенського патріарха Діонісія 1686 року? Вияснилося, що згідно цій грамоті Київська митрополія Константинопольської православної церкви переходить під юрисдикцію Руської православної церкви. Варто згадати, що у 2018 році 11 жовтня 2018 Синод Константинопольського патріархату скасував це рішенняПроте, РПЦ продовжує керуватися цією грамотою, спираючись на не визнання рішення про скасування з боку РПЦ та РПЦвУ. Також, деякі дослідники стверджують, що в оригінальних документах грецькою мовою від 1686 року ні слова про те, що Київську митрополію з Константинопольського патріархату “довічно” Москві.

Але чи насправді це так потрібно розбиратись ( піднімати усі грецькі тексти).

У котрий раз хочеться нагадати прихожанам РПЦвУ – дивіться правді в очі, не дозволяйте керувати своїми думками. Думайте! 
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: РПЦ,Церква,молитва,патріарх
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.