Зустрічай S&R's Garage Hard Lemon у форматі ПЕТ

22 червня 2021, 11:10
Власник сторінки
0
51

Бренд уже представлений у форматі скляної пляшки 0,44 л та банки 0,5 л, а цього літа запускає новий формат – ПЕТ об’ємом 0,9 л.


Коли життя підкидає тобі лимон – заміксуй його з S&R's Garage Hard Lemon у новому форматі ПЕТ!

 

S&R Garage Hard Lemon від компанії Carlsberg Ukraine — освіжаючий харддрінк з лимонним смаком і приємною цитрусовою гіркотою. Бренд уже представлений у форматі скляної пляшки 0,44 л та банки 0,5 л, а цього літа запускає новий формат – ПЕТ об’ємом 0,9 л. З новим форматом напою чилити можна довше та зручніше — усе спекотне літо!

 

Seth & Riley's Garage — лінійка харддрінків з освіжаючими смаками, натхненими класичними каліфорнійськими рецептами. У південних штатах, де літо триває майже цілий рік, звикли готувати домашні фруктові освіжаючі напої та пити їх з льодом. Кажуть, саме там і вигадали додавати алкоголь в охолоджений лимонад або лимонний сік, такі напої прозвали «хардлемон».

А якщо хочеться хадкору, то цього року бренд запустив одразу 2 новинки: Seth & Riley`s Garage Hardcore taste Cherry & More та Seth & Riley`s Garage Hardcore taste Grapefruit & More.    

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.